'Neydim, ne oldum'

Ekim 2014’te müzisyen Ali Erel ile nikâh masasına oturan, Ağustos 2019’da kızı Leyla dünyaya gelen Seda Bakan, 24 Mart'ta ikinci kez hamile olduğunu duyurmuştu. Belirmeye başlayan karnıyla poz veren sempatik oyuncu, kızı olacağını açıklamıştı. Tatil sezonunu açan Seda Bakan, sosyal medya paylaşımıyla adından söz ettirdi.

%E2%80%99Neydim,+ne+oldum%E2%80%99
ABONE OL
Geçtiğimiz mart ayında belirmeye başlayan karnıyla poz veren Seda Bakan, "Yeni kız bebek yükleniyor. Dördüncü ayla beraber hayata dönüş başlamıştır" mesajı ile kızı olacağını açıklamıştı. Hadise, yakın arkadaşının 100 binden fazla beğeni alan gönderisine kalp emojileriyle karşılık vermişti. Merve Dizdar, Burcu Kara, İdil Firat, Bengü, Serkan Altunorak, Berfu Yenenler, Songu¨l O¨den, Nazlı Sunal, Cemre Kemer ve Leyla Lydia Tugˆutlu gibi birçok ünlü isim de Bakan'a tebrik mesajları yazmıştı.
 
TATİL SEZONUNU AÇTI
 
İkinci kez anne olmaya hazırlanan ve geçtiğimiz günlerde "Her şey yolunda. Hamilelik çok güzel geçiyor" açıklamasını yapan Seda Bakan, İspanya'nın Barselona kentine gitti. Güzel havanın tadını çıkaran ünlü oyuncu, plajda çekilen tatil fotoğrafını sosyal medyada paylaşmayı ihmal etmedi.
 
 
2018 yılında da aynı yerde tatil yapan beş aylık hamile Seda Bakan, bir milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından 'tbt' etiketi ile iki fotoğrafını karşılaştırdı ve altına "Neydim, ne oldum adlı çalışma" notunu düştü.
 
 
BEĞENİ VE YORUM YAĞDI
 
Yaklaşık 60 bin beğeni alan gönderiye; "Her zaman güzelsin", "Anasın sen ana", "Annelik çok yakıştı", "Maşallah", "En güzel değişim", "Şimdi de annelik güzelliği var üzerinde" ve "Her zaman zarif" şeklinde yorumlar geldi.