Murat Göğebakan'ın eski eşi Sema Bekmez için attığı mesaj tepki aldı

Murat+G%C3%B6%C4%9Febakan%E2%80%99%C4%B1n+eski+e%C5%9Fi+Sema+Bekmez+i%C3%A7in+att%C4%B1%C4%9F%C4%B1+mesaj+tepki+ald%C4%B1
ABONE OL

Murat Kekilli, merhum Murat Göğebakan'ın eski eşi Sema Bekmez'in vefat haberiyle ilgili yaptığı paylaşım sonrasında tepki çekti. Kekilli, ardından bir mesaj daha paylaştı.

Murat Kekilli, merhum Murat Go¨gˆebakan'ın eski es¸i Sema Bekmez'in vefatının ardından gündem olan bir yorumda bulundu.
 
Kekilli, "Du¨nya kimseye kalmıyor! Sema Pekmez hayatını kaybetmiş" s¸eklinde bir tweet attı. Murat Kekilli'nin bu tweetini imalı bulanlar, "O¨lu¨nu¨n arkasından konus¸ulmaz" diyerek tepki gösterdi.
 
Kekilli ise gelen yorumlar üzerine şu yorumda bulundu: "Kardeşim ben sadece Sema Pekmez de hayatını kaybetmiş dedim. Onunla ilgili yorum yapmak bana düşmez. Lakin Murat benim samimi arkadaşımdı. Mekanı da cennetin baş köşesi olsun. Normal hastalığından daha derin acılar çektiğini de biliyor musun? Allah rahmet eylesin."
 
Kanser tedavisi görürken terk etmişti
 
Murat Göğebakan kanser tedavisi görürken eşi Sema Bekmez onu terk etmişti. Murat Göğebakan'ın katıldığı bir programda 'Kalbim Yaralı' şarkısını gözyaşları içinde seslendirmesi ise hayranlarının hafızasına kazınmıştı.
 
>