Murat Cemcir hayatının ikinci şokunu yaşadı!

Murat+Cemcir+hayat%C4%B1n%C4%B1n+ikinci+%C5%9Fokunu+ya%C5%9Fad%C4%B1%21;
ABONE OL

2019 yılından bu yana kemik kanseri tedavisi gören annesiyle yakından ilgilenen oyuncu Murat Cemcir, kız kardeşi Nagihan Cemcir’e de akciğer kanseri teşhisi konulunca yıkıldı.

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Annesinin tedavi sürecinde İstanbul-Tokat arasında mekik dokuyan Murat Cemcir, ailesine elinden gelen yardımı yaparken, kız kardeşinin de kansere yakalandığını öğrenince bir şok daha yaşadı.

2 / 8

Hürriyet'in haberine göre; kız kardeşine kasım ayında teşhis konulduktan sonra ameliyat ve kemoterapi sürecini takip eden ünlü oyuncunun annesinin durumunun iyi olduğu, kız kardeşinin ise kemoterapi tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

3 / 8

Vaktinin büyük bölümünü Tokat'ta, annesinin başında geçiren Murat Cemcir'in hayatı yolda geçiyor.

4 / 8

Murat Cemcir, geçtiğimiz aylarda iki erkek arkadaşıyla buluşmuştu. Cemcir, 21:30 sıralarında girdiği mekanı, kapanış saati olan 00:00 terk etti. Arkadaşlarını önden gönderen oyuncu, özel şoförlü aracını da kapıya çağırttı.

5 / 8

Basın mensuplarına görüntü vermemek adına iki katlı mekanın merdivenlerini ikişer adım atarak inen Cemcir, neredeyse aracına uçtu.

6 / 8

Maske ve şapkasıyla yüzünü tamamen gizleyen oyuncu, telefonla konuşuyormuş gibi yaparak, gazetecilerin sorularını cevapsız bıraktı.

7 / 8

Bir çiçekçi ise o sırada aracın önüne atladı. Cemcir'in şoförü karşısına aniden çıkan çiçekçiye, hafif bir şekilde çarparak, yoluna devam etti.

8 / 8

>