Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'den ilk kare!

Netflix'in yeni Türk dizisi Another Self oyuncuları, set yorgunluğunu birlikte attı. Çekimleri Ayvalık Cunda'da devam eden dizide Tuba Büyüküstün ile birlikte başrol oynayan Murat Boz, oyuncu arkadaşlarıyla birlikte çekilen kareyi paylaştı.

Murat+Boz+ve+Tuba+B%C3%BCy%C3%BCk%C3%BCst%C3%BCn%E2%80%99den+ilk+kare%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Murat Boz, Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak'la birlikte Another Self isimli Netflix dizinde başrolde oynuyor.

2 / 7

Tuba Büyüküstün'ün geçtiğimiz haftalarda koronavirüs olması nedeniyle dizi çekimleri durdurulmuştu. Sağlığına kavuşan Büyüküstün'ün sete geri dönmesiyle çekimler yeniden başladı.

3 / 7

Ayvalık Cunda'da çekimleri devam eden dizinin oyuncuları önceki akşam, set yorgunluğunu atmak için bir mekanda buluştu.

4 / 7

Ünlü oyuncu Serkan Altunorak, ekip arkadaşlarıyla bir selfie çekti. Murat Boz da o kareyi Instagram hesabından paylaştı. Boz'un paylaşımına hayranları beğeni yağdırdı.

5 / 7

'Sefirin Kızı' çekimlerini tamamladıktan sonra kısa süreliğine İstanbul'a dönen Tuba Büyüküstün, soluğu Bodrum'da almıştı. Yalıçiftlik'te bulunan Kempiski Otel'de tek başına görüntülenen Tuba Büyüküstün, plaj tarzı ile dikkat çekti.

6 / 7

BOT VE CEKET

Ayağında bot ve sırtında ceketiyle beach'e gelen Büyüküstün'ü görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Botlarını ve çoraplarını çıkararak, gölgede uzanan Tuba Büyüküstün yeni projesi için senaryo okudu.

7 / 7

Ünlü oyuncu, kısa bir süre senaryoya göz geçirse de tüm gün telefonu elinden düşürmemesiyle dikkat çekti. Büyüküstün, saatlerce telefonla konuşarak "Yeni aşkını mı arıyor?" sorularını akıllara getirdi.

>