'Mükemmel anne değilim ama...'

%E2%80%99M%C3%BCkemmel+anne+de%C4%9Filim+ama...%E2%80%99
ABONE OL

Ece Erken'in Serkan Uçar ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Eymen, yedinci yaşından gün aldı. 42 yaşındaki sunucu, sosyal medya hesabından oğlunun doğum gününü kutladı.

Ece Erken, paylaştığı fotoğrafların altına şu notu düştü:
 
"Benim gözümün nuru, can, yol, hayat arkadaşım. 7 Nisan. 7'den gün alıyorsun, ne çabuk geçti altı yıl ama dolu dolu. Her anını yakalayabildiğim, beraber geçirebildiğim için şükürler olsun. Tek başıma büyüttüm gibi gözükse de anneciğimin, babacığımın hakkını ödeyemem. Allah onlardan razı olsun. Beni, bizi hiç yalnız bırakmadılar. Abiciğim ve ailesi uzaktan da olsa hep destekti ve altı yaşına getirdik Eymenikoyu. Oğlum ve tüm çocuklar daha nice mutlu ve sağlıklı yıllar geçirir inşallah. Rabbimin değerli emaneti oğluma belki mükemmel bir anne değilim ama elimden geldiğince iyi bir anne olmaya çalıştım ve çalışacağım. iyi ki doğdun canım oğlum."
 
"HAYATIMDA EN MUTLU OLDUĞUM AN"
 
Erken, bir diğer paylaşımına ise "Hayatımda en mutlu olduğum andır net. Allah'ım nasip ettiği için binlerce şükürler olsun. Tüm evlatlara, tüm çocuklara sağlıklı bir ömür diliyorum" mesajını yazdı.
 
Ece Erken, 2014 yılında Serkan Uçar’la hayatını birleştirmişti. İkili, bu evlilikten Eymen adındaki oğullarını kucaklarına almışlardı. Ancak çiftin ilişkileri uzun soluklu olmamış 2015 yılında evliliklerini bitirmişlerdi.
>