Müge Anlı evleniyor! İşte müstakbel eşi

ATV'de yayınlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programının sunucusu Müge Anlı, özel hayat açıklamasıyla gündem yarattı. Anlı, yeni sezonda evleneceğini duyurdu. Müge Anlı'nın evleneceği Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir?

M%C3%BCge+Anl%C4%B1+evleniyor%21;+%C4%B0%C5%9Fte+m%C3%BCstakbel+e%C5%9Fi
ABONE OL
Müge Anlı, ATV ekranlarında yaptığı programla, reyting rekorları kırıyor. Cinayetleri ortaya çıkarması ve kayıpları bulması nedeniyle sosyal medyanın da en çok konuştuğu isimlerin başında gelen Müge Anlı, canlı yayında yaptığı özel hayat açıklamasıyla sosyal medyada gündem oldu.
 
49 yaşındaki Müge Anlı, canlı yayında evleneceğini açıkladı.
 
"HERKES EVLENİYOR, ABARTMAYA GEREK YOK"
 
Müge Anlı, "Sizleri de çok mutlu edeceğine inandığım haberi ilk ağızdan vermeye karar verdim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor, çok abartmaya gerek yok. Ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istiyorum. Müstakbel damadınızın ismini de açıklayayım. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu." açıklamasını yaptı.
 
ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR?
 
Müge Anlı ile evlenecek olan Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun devlet memuru olduğu ortaya çıktı. Anlı, "Çok da saygı değer mesleği var." diyerek evleneceğini duyurdu. Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun İstanbul Asayiş Şube Müdürü olduğu biliniyor.

Kaynak: Sondakika