'Minnetim çok fazla!'

%E2%80%99Minnetim+%C3%A7ok+fazla%21;%E2%80%99
ABONE OL

Koronavirüs teşhisiyle yoğun bakımda tedavi gören ünlü oyuncu Burak Sergen, 46 gün sonra hastaneden taburcu edilmişti. Instagram'dan bir mesaj yayınlayan 60 yaşındaki Sergen, sevenlerine teşekkür etti.

Kaynak: Milliyet

1 / 6

Burak Sergen, 12 Nisan Pazartesi günü evinde fenalaşması üzerine hastaneye kaldırılmıştı. Yakalandığı koronavirüse bağlı akciğer enfeksiyonu ve solunum sıkıntısı yaşadığı belirlenen Sergen, yoğun bakımda tedaviye alınmasının ardından da geçtiğimiz haftalarda entübe edilmişti.

2 / 6

TABURCU OLDU

46 günlük tedavisinin ardından sağlığına kavuşan ve taburcu edilen Sergen, sosyal medya hesabından yayınladığı mesaj ile bu süreçte kendisini yalnız bırakmayan sevenlerine teşekkür etti.

3 / 6

"DUA VE ENERJİNİZİ EKSİK ETMEYİN"

Oyuncu, yaptığı açıklamada, "dostlarım, sevenlerim, menajerim, tanıdığım tanımadığım herkes dualarınızı esirgemediğiniz. Hep güzel enerjiler gönderdiğiniz için size minnet borçluyum... Hep birlikte sağlıklı ve güzel günlere... Eksik olmayın. Ve hep yanımda olan, ben uyurken nişanlıma, oğluma, aileme desteğini esirgemeyen dostlarıma isimleri tek tek yazamadığım için affınıza sığınıyorum. Teşekkürlerim, minnetim çok fazla... İyi ki varsınız. Dua ve enerjinizi eksik etmeyin" ifadelerini kullandı.

4 / 6

Hastane çıkışı konuşan ünlü oyuncu; “45 gün sonra ilk defa gün yüzüne çıkıyorum, hastalığı yendiğim için çok mutluyum. 12 gün boyunca hiçbir şey hissetmedim, uyumuşum. İngiltere’den gelen virüsü kapmışım, çok ağırdı. Bu süreçte kilo verdim, vücudun yarısını bıraktım. Bundan sonra evde tedavi süreci başlayacak. 2-3 ay sürer. Hastanedeki tüm teçhizat eve taşındı" demişti.

5 / 6

'SADAKATSİZ'E DÖNDÜ

Öte yandan uzun bir tedavi sonrası sağlığına kavuşan Burak Sergen, 30'uncu bölümde ‘Sadakatsiz’ dizisine döndü. Sanatçı, projedeki rolü gereği Gönül (Gözde Seda Altuner) ve kızı Derin’le (Melis Sezen) konuşarak, iyi olduğunu söyleyip, rol gereği de olsa onu merak eden tüm sevenlerine, “Yakında döneceğim” demişti.

6 / 6

Burak Sergen, Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in başrolde yer aldığı Kanal D'nin sevilen dizisi 'Sadakatsiz'de 'Haluk Güçlü' karakterine hayat veriyor.

>