Meryem Uzerli'den Yetenek Sizsiniz Türkiye açıklaması

Meryem Uzerli, ödül töreninde yaptığı açıklamada ocak ayında digital platform için projesi olduğunu belirtti.

Meryem+Uzerli%E2%80%99den+Yetenek+Sizsiniz+T%C3%BCrkiye+a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1
ABONE OL
Bir ödül töreninde; başarıları ile dikkat çeken Meryem Uzerli, Caner Cindoruk, Afra Saraçoğlu ve Erkan Petekkaya gibi ünlü isimler ödüllerini aldı.
 
Geceye şıklığı ve güzelliği ile damga vuran 38 yaşındaki iki çocuk annesi Meryem Uzerli, hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı ve bol bol fotoğraf çektirdi.
 
Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre; tören öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan oyuncu, "Acun (Ilıcalı) ile bir görüşmemiz oldu. Kendisi yakın arkadaşım. Birlikte bir projede yer alabiliriz" açıklamasını yaptı.
 
Acun Ilıcalı, 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinden ayrıldığından beri ünlü oyuncuyla çalışmak istiyordu. Uzerli'ye 2014'ten bu yana 'Yetenek Sizsiniz', 'Rising Star' gibi programlarda jüri üyeliği önermiş ancak bir türlü ikna edememişti.
 
Geçtiğimiz aylarda Ilıcalı'nın, son olarak 2019 yapımı 'Kovan' filminde rol alan Meryem Uzerli'yi 'Yetenek Sizsiniz Türkiye'de jüri üyesi olması konusunda ikna ettiği haberleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
 
Konuyla ilgili iki taraftan da herhangi bir açıklama gelmemişti.
 
Fakat Uzerli'nin ödül törenindeki açıklaması; aylar önceki 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' iddiasını akıllara getirdi.
 
Güzel oyuncu, sözlerine; "Bunun dışında ocak ayında başka bir projemiz var var ama isimleri şimdilik açıklayamam, bir dijital platformda" diye devam etti.
>