Meryem Uzerli'den kızlarıyla yeni poz

Meryem+Uzerli%E2%80%99den+k%C4%B1zlar%C4%B1yla+yeni+poz
ABONE OL

Lara adından bir kızı olan Meryem Uzerli, ikinci kızına Lily Koi adını vermişti. Güzel anne Uzerli'den kızları Lara ve Lily Koi ile yeni kareler geldi.

Kaynak: Milliyet

1 / 7

İkinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Meryem Uzerli doğum kilolarından hızla kurtulmuştu. Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Meryem Uzerli mayolu pozları ile çok konuşulmuştu.

2 / 7

Lara adından bir kızı olan Meryem Uzerli ikinci kızına Lily Koi adını vermişti. 37 yaşındaki oyuncu, Instagram hesabından kızlarıyla yeni pozunu paylaştı.

3 / 7

Evde keyifli anlar geçiren Meryem Uzerli ve kızlarının mutluluk pozlarına beğeni yağdı. Uzerli'nin 3 aylık olan kızı Lily Koi'nin sevimli halleri ilgi odağı oldu.

4 / 7

Meryem Uzerli, anne olduğunu, minik kızıyla verdiği pozları paylaşarak duyurmuştu. Oyuncu, fotoğraflarına "Ablan, baban ve ben seni ailemizde ağırladığımız için çok mutluyuz" notunu düşmüştü.

5 / 7

Uzun süredir ekranlardan uzak olan güzel oyuncu, doğuma sayılı günler kala hamilelik pozlarını da sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

6 / 7

Meryem Uzerli, kızı Lara kardeş istediği için çocuk sahibi olduğunu söylemişti. Oyuncu, daha önce Amerikalı sevgilisinin adını açıklamak istememiş “Çok mutluyuz, aile kuruyoruz” demişti.

7 / 7

Öte yandan Meryem Uzerli, büyük bir çıkış yakaladığı 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinden tükenmişlik sendromuna yakalandığı gerekçesiyle ayrılmış ve sonrasında da kızı Lara'ya hamile olduğunu açıklamıştı.

>