Merve Boluğur’dan sıra dışı tarz!

Oyuncu Merve Boluğur, alışveriş merkezi turunda ilginç giyim tarzıyla dikkat çekti. Seksi oyuncu kendisini övmeden duramadı.

Merve+Bolu%C4%9Fur%E2%80%99dan+s%C4%B1ra+d%C4%B1%C5%9F%C4%B1+tarz%21;
ABONE OL
1 / 7

Şarkıcılığa adım amaya hazırlanan Merve Boluğur, şu sıralar magazin dünyasının en çok konuşulan ünlülerinden biri. Şarkıcı Emre Kaya ile aşk yaşadığı öne sürülen Merve, iddiaları reddetmişti.

2 / 7

Emre Kaya'yı stüdyosunda ziyaret ve ünlü popçu ile oldukça samimi pozlarını paylaşan oyuncu, yeniden alevlenen aşk iddialarına “Aşık olsam söylerim” diyerek yanıt vermişti.

3 / 7

Dün kırmızı elbisesi ve elinde kırmızı gülle çok hoş bir fotoğrafını paylaşan Merve Boluğur bugünse bir AVM’de görüntülendi.

4 / 7

İstinyePark'ta objektiflere takılan Merve, subay şapkalarını andıran şapkası ve değişik tarzı ile dikkatleri üzerine çekti.

5 / 7

Objektiflere poz veren güzel oyuncu, muhabirlerle ayaküstü sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

6 / 7

Çekilen fotoğraflara göz gezdirmek isteyen Boluğur, "Vay, Hollywood yıldızı mıyım be!" diyerek fotoğrafları çok beğendiğini dile getirdi.

7 / 7

Gazetecilere teşekkür eden Boluğur, bu sırada yanına gelen Azeri hayranlarını da kırmayarak hatıra fotoğrafı çektirdi. Moralinin yüksek ve neşeli olduğu gözlerden kaçmayan oyuncu, bir yandan mesajlaşırken bir yandan da alışveriş turunu tamamladı.