Merve Boluğur: Fırlama erkek seviyorum!

Hem sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla hem de YouTube kanalından yayınladığı videolarla magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Merve Boluğur, 'Bir erkekte 'olmazsa olmaz' dediğiniz özellik nedir?' sorusuna dikkat çeken bir cevap verdi.

Merve+Bolu%C4%9Fur:+F%C4%B1rlama+erkek+seviyorum%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 10

Son olarak YouTube kanalı kuran ve single için hazırlıklar yapan Merve Boluğur, Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle soru-cevap yaptı. İşte güzel oyuncunun açıklamaları...

2 / 10

-Hastayım enerjine. +Eyvallah. -Serseri gibi takılmana bayılıyorum. +Güldürdün.

3 / 10

Kitapları sık sık paylaşıyorsunuz. En çok hangi kitap ve nasıl etkiledi sizi? "Spiritüel/psikolojik kitaplar ilgimi çekiyor. 'Ölümün Ötesi' enteresan bir kitap."

4 / 10

Yeni projeler var mı? "Özledik artık. Şunu yine diyeceğim; dönüşün muhteşem olacak. Sürpriz olsun." Sizce bir ilişkiyi uzun ömürlü tutan özellik nedir? "Aradaki kimya galiba."

5 / 10

BİR ERKEKTE 'OLMAZSA OLMAZ' DEDİĞİ ÖZELLİK!

Bir erkekte 'olmazla olmaz' dediğin özellik nedir? "Ben biraz fırlama/tutkulu aynı zamanda çok az da olsa malum erkeklerimiz:) Bu konuda biraz evdeki ahşap sehpa. Hepsi değil tabii:) Duygu beyan edebilen adam seviyorum."

6 / 10

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Merve Boluğur, 2015 yılında dünyaevine girdiği şarkıcı Murat Dalkılıç'tan 2017'de sürpriz şekilde boşanmıştı.

7 / 10

İSKELEDE POZ VERDİ

Geçtiğimiz günlerde iskelede poz veren 34 yaşındaki oyuncunun, mikrofon emojisiyle birlikte "Cevapsız sorular" notunu düştüğü paylaşımına 90 binden fazla beğeni gelmişti.

8 / 10

Sosyal medyayı aktif kullanan Merve Boluğur'un, geçtiğimiz haftalarda yayınlayıp "Gecelere" notunu düştüğü iddialı pozu da 100 binden fazla beğeni almıştı.

9 / 10

50 BİN TL!

Instagram'da 3 milyon 600 bin takipçisi bulunan Merve Boluğur'un, takipçi sayısı artırınca, reklam içerikli paylaşımları için talep ettiği ücreti de artırdığı iddia edilmişti.

10 / 10

Reklam içerikli paylaşımlardan 30 bin TL aldığı konuşulan ünlü oyuncunun, artık bu rakamı 50 bin TL'ye çıkardığı öne sürülmüştü.

>