Mert: Acılara yürüyorum korkmuyorum

Mert:+Ac%C4%B1lara+y%C3%BCr%C3%BCyorum+korkmuyorum
ABONE OL

Saba Tümer, siyah bikinili pozunu paylaştı. Tümer’in cesur paylaşımına ilk yorum ise kısa bir süre önce tanıştığı ve övgüler yağdırdığı Survivor Mert’ten geldi.

Saba Tümer’in cesur paylaşımına kısa bir süre önce tanıştığı ve övgüler yağdırdığı Survivor yarışmacısı Mert Öcal tepkisiz kalmadı. Mert Öcal, Tümer’in paylaşımına, “Acılara yürüyorum korkmuyorum” diye yorum yaptı. Ünlü sunucunun fotoğrafının altına Öcal’ın fanları da yorum yağdırdı.

Öcal ve Tümer, daha önce Acun Ilıcalı aracılığıyla bir araya gelmiş ve Tümer yakışıklı yarışmacıya hayranlığını dile getirmişti. Saba Tümer kendisine sorulan “Mert Öcal hakkında ne düşünüyorsun, Mert’e yazık oldu diyorlar” sorusuna verdiği yanıtla çok konuşulmuştu.

Tümer, “Çok doğru çünkü çok erken elendi; bu kadar güzelliği daha fazla görebilirdik orada. Ben Mert’in orada olduğunu bilseydim ben de katılırdım yarışmaya...” demişti.

‘Hepsi senin mi?’

Saba Tümer (49) salgın döneminin büyük bir kısmını evinde geçirdi. Geçtiğimiz haftalarda tatil için yola koyulan Tümer, yazı bitirmiyor. Ünlü sunucu sosyal medya hesabından bikinili bir fotoğrafını paylaştı. Tümer paylaştığı fotoğrafa “#yaz daha bitmedi” notunu düştü. Kısa sürede bikinili pozu 32 bini aşkın beğeni ve yüzlerce yorum aldı. Seren Serengil, Tümer’in pozuna “Hepsi senin mi” yorumu yaptı.

>