Melisa Şenolsun yıllar öncesinden bir fotoğrafını paylaştı

Son olarak 'Atiye' dizisinde rol alan ve daha önce 'Tatlı Küçük Yalancılar', 'Kiralık Aşk', 'Umuda Kelepçe Vurulmaz' gibi pek çok dizide rol almış olan Melisa Şenolsun, şimdilerde 'Masumlar Apartmanı'nda izleyici karşısına çıkıyor. Ünlü oyuncu, yıllar önce çekilen fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı. Güzel oyuncunun paylaşımına kısa sürede on binlerce beğeni geldi.

Melisa+%C5%9Eenolsun+y%C4%B1llar+%C3%B6ncesinden+bir+foto%C4%9Fraf%C4%B1n%C4%B1+payla%C5%9Ft%C4%B1
ABONE OL

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan güzel oyuncu, zaman zaman paylaştığı karelerle adından söz ettiriyor.

'ÇOK UZAK OLMAYAN BİR GEÇMİŞ'

Şenolsun, son olarak yıllar önce çekilen fotoğraflarını yayınladı. Instagram'da 1,2 milyon takipçisi olan genç isim, paylaşımına; "Çok uzak olmayan bir geçmiş" notunu düştü.

Doğal güzelliği dikkat çeken 25 yaşındaki Melisa Şenolsun'un paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

KÖPEĞİYLE POZ VERDİ

Melisa Şenolsun, geçtiğimiz haftalarda da plajdan yaptığı paylaşımla beğeni toplamıştı. Deniz kenarında köpeğiyle oynadığı anları paylaşan Şenolsun'a beğeni yağmıştı.

Öte yandan geçtiğimiz aylarda bir süredir aşk yaşadığı işletmeci Umut Evirgen ile yollarını ayıran Melisa Şenolsun, Evirgen'in adının Serenay Sarıkaya ile anılmasının ardından harekete geçti.

Umut Evirgen ile olan fotoğraflarını birer birer silen Melisa Şenolsun, "Artık dönüş yok" mesajı verdi. Ünlü oyuncu, eski aşkını takip etmeyi de bıraktı.

>