Melisa Döngel'den Deniz Şahin açıklaması: İlişki toksik hale geldi!

Sevgilisi Deniz Şahin'le ilişkisini kısa süre önce noktalayan Melisa Döngel, magazin muhabirlerinin sorularına yanıt verdi. Şimdilerde 'Aşk Mantık İntikam' dizisinde rol alan güzel oyuncu, ayrılık nedenini açıkladı.

Melisa+D%C3%B6ngel%E2%80%99den+Deniz+%C5%9Eahin+a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1:+%C4%B0li%C5%9Fki+toksik+hale+geldi%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 9

Melisa Döngel, geçtiğimiz nisan ayında "Sevgili olarak benim vaktim var ama bana vakit ayıran yok. Herkesin sevgilisi var, benim yok. Boşum. Flörtüm de yok şaşırıyorum" açıklamasını yapmıştı.

2 / 9

22 yaşındaki güzel, bu sözlerden bir hafta sonra Antalyalı turizmci Deniz Şahin ile aşk yaşamaya başlamıştı. Yazı beraber geçiren sevgililerin ayrıldığı iddia edilmişti.

3 / 9

Önceki gün Bebek’te arkadaşlarıyla kahvaltı yapan ve mekan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Döngel, hakkında çıkan 'ayrılık' dedikodularını doğruladı.

4 / 9

Ünlü oyuncu, "Her ilişki gibi toksik bir hale geldi. Ayrılmamız gerekti. Ama arkadaşlığımız baki" ifadelerini kullandı. Toksin: Canlı organizmalarda görülen zehir. Dilimize İngilizce'den geçen toksik: Zehirli, zararlı madde.

5 / 9

NAZARA GELDİ

Geçtiğimiz temmuz ayında Melisa Döngel, sevgilisi Deniz Şahin ve kız arkadaşlarıyla Bodrum Gümüşlük'te tatil yapmıştı. Genç oyuncuya, tatilinin ikinci gününde nazar değmişti.

6 / 9

Melisa Döngel, Bodrum'da bir kaza sonucu bileğini kırınca, kolu sargıya alınmıştı. Otelin villasına özel havuzlarında vakit geçiren aşıklar, gün boyu havuzun ve güneşin tadını çıkartmıştı.

7 / 9

SEVGİLİSİNİ SUYA ATTI

Kırık kolu yüzünden üzerini çıkartmakta zorlanan Melisa Döngel'e, sevgilisi yardım etmeyince ünlü oyuncu kızmıştı. Tek eliyle sevgilisini yakalayan Döngel, Deniz Şahin'i suya atmıştı. Ardından kendisi de havuza giren Döngel elini havada tutarak su değmemesi için özen göstermişti.

8 / 9

Düzgün fiziğiyle dikkat çeken oyuncu, sevgilisi Deniz Şahin'le locada aşka gelmişti. Dizine uzanan sevgilisinin saçıyla oynayan Döngel, sevgilisi telefonla oynamaya başlayınca göğsüne yatarak aşklarını gözler önüne sermişti.

9 / 9

Bir dönem adı Ekin Koç ve Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi Guido Senia ile aşk dedikodularına karışan Melisa Döngel, mayıs ayında Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile iş insanı Deniz Şahin'le birliktelik yaşadığını duyurmuştu.

>