Melis Sezen'den şaşırtan itiraf: Bir kere yüzüme tükürmüşlerdi

Melis+Sezen%E2%80%99den+%C5%9Fa%C5%9F%C4%B1rtan+itiraf:+Bir+kere+y%C3%BCz%C3%BCme+t%C3%BCk%C3%BCrm%C3%BC%C5%9Flerdi
ABONE OL

Kanal D'nin fenomen dizisi 'Sadakatsiz'de 'Derin' karakterine hayat veren Melis Sezen, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Şimdiye kadar aldığı en sert tepkiyi anlatan güzel oyuncu, bunların mesleğinin getirisi olduğunu ve takılmadığını söyledi.

Kaynak: Milliyet

1 / 9

'Sadakatsiz' dizisinde başrolleri Cansu Dere ile Caner Cindoruk'la paylaşan Melis Sezen, Hürriyet gazetesinden Hakan Gence'yle röportaj yaptı.

2 / 9

Gerek özel hayatıyla gerek mesleki yaşantısıyla ilgili açıklamalar yapan Sezen, 'Sokakta ne gibi tepkiler alıyorsun? Aldığın en sert tepki neydi?' sorusuna verdiği yanıtla şaşırttı.

3 / 9

Güzel oyuncu, bu soruya "Bir kere yüzüme tükürmüşlerdi ama o, 'Siyah İnci' dizisindeki rolüm yüzündendi. Şimdi sert tepkiler sosyal medyadan geliyor. Bazen Derin ve Melis'i karıştırıyor, ben gerçekten Derin'mişim gibi davranıyorlar. Ama takılmıyorum. Mesleğimin getirdiklerinden biri..." cevabını verdi.

4 / 9

Canlandırdığı Derin karakterinin kötü olmadığını düşündüğünü dile getiren Sezen, "Zaafları var ve duygularına yenik düşüyor. Kabul ediyorum, yanlış bir pozisyonda ve kötü olarak algılayacağımız biri. Ama iç dünyasında kötü değil, bile isteye kötülük yapmıyor" ifadelerini kullandı.

5 / 9

Gence'nin “Yuva yıkanın yuvası olmaz” derler. Derin tam da bunu yaşıyor" sözlerine katıldığı söyleyen 24 yaşındaki oyuncu, "Katılıyorum, yuva yıkanın yuvası valla olmuyor! Zaten Volkan (Caner Cindoruk’un oynadığı karakter) bence ilişkisinin en başından beri hem Derin’i hem Asya’yı, “İkisini de seviyorum” diyerek aldatıyor" dedi.

6 / 9

Öte yandan geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından kırmızı rujunu sürüp çektiği fotoğrafları takipçilerinin beğenisine sunan Melis Sezen, 'Sadakatsiz' dizisindeki bir sahneye de gönderme yapmıştı.

7 / 9

24 yaşındaki Melis Sezen'in 'Rujumu sürdüm' diyerek paylaştığı kareler, akıllara güzel oyuncunun hayat verdiği Derin karakteri ve annesi Gönül arasında geçen diyaloğu getirmişti.

8 / 9

Sadakatsiz'in yirminci bölümde, Gönül'ün, kızı Derin'i toparlamak için “Rujunu sür herkes seni kıskansın” demesi sosyal medyada gündem olmuştu.

9 / 9

Diziyi izleyenler, Derin ve Gönül'ün arabadaki sahnesine; “Rujunu sür herkesin bizi kıskanması lazım”, “Gönül Güçlü gibi olsun sen rujunu sür deyip kendimi teselli edeceğim artık”, “Rujunu sür herkesin bizi kıskanması lazım”, “Ruju kıyafetine çok uymuyor diye yolda arabayı durdurup kızına alışveriş yapan Gönül Güçlü…” gibi yorumlar yapmıştı.

>