Melike İpek Yalova ile Furkan Palalı aşk mı yaşıyor?

Melike+%C4%B0pek+Yalova+ile+Furkan+Palal%C4%B1+a%C5%9Fk+m%C4%B1+ya%C5%9F%C4%B1yor?
ABONE OL

Geçtiğimiz ay Altuğ Gültan'dan boşanan oyuncu Melike İpek Yalova'nın gönlünü meşlektaşı Furkan Palalı'ya kaptırdığı öne sürüldü. Çiftin paylaşımları iddiaları kuvvetlendirdi. Ancak ne Palalı ne de Yalova'dan konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

Kaynak: Milliyet

1 / 7

ATV ekranlarında yayınlanan 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde rol alan Melike İpek Yalova, geçtiğimiz ay iki yıllık eşi Altuğ Gültan'dan boşanmıştı. Güzel oyuncu hakkında sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

2 / 7

'İYİ Kİ DOĞDUN CANIM PARTNERİM"

Tv100'ün haberine göre; dizi setlerinde senaryo gereği yaşanan aşklara bir yenisinin daha eklendiği konuşuluyor. Adana'da çekilen 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde rol alan Melike İpek Yalova ile Furkan Palalı'nın beraberlik yaşadığı iddiası kulaktan kulağa dolaşıyor.

3 / 7

Furkan Palalı, dün Yalova'nın yaş gününü de "İyi ki doğdun canım partnerim" notuyla paylaştı. Yalova da mesajı sayfasından yayınladı. İkilinin dizi setinde başlayan yakınlığının gerçek hayata taşındığı ve birlikte zaman geçirdikleri ileri sürüldü.

4 / 7

AYRILIĞI SOSYAL MEDYADAN DUYURMUŞTU

Öte yandan Melike İpek Yalova, yaklaşık 7 yıldır birlikte olduğu yapımcı Altan Gültan ile 2019 yılında nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz aylarda boşanacakları iddia edilen çiftten Yalova, ayrılığı doğrulamış ve yaptığı açıklamada, "Yollarımızı ayırıyor olduğumuz doğru fakat yanlış anlaşılan bir duruma açıklık getirmek isterim. Biz birlikteliğimiz boyunca birbirimize en başta hep dost ve yol arkadaşı olduk. Evliliği sonlandırma kararımız da uzun bir süre önce, bizim için en doğrusunun bu olduğuna inanarak ve defalarca üzerine konuşarak yine birlikte aldık; ortak kararımızdır" ifadelerini kullanmıştı.

5 / 7

Bu süreç zarfının sessizce devam etmesini isteyen Yalova, "İçinde olduğumuz süreci yönetirken çok kıymet verdiğimiz ailelerimizin incinmemesi birinci önceliğimiz. Sevdiğimiz insanları korumak adına, bu konunun hak ettiği medeniyet çerçevesinde sakin ve sessizce ilerlemesi için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz, çalışacağız. Sizlerden de konuyla ilgili hassasiyet ve anlayışınızı rica ederiz. Çok teşekkürler" şeklinde sözlerini noktalamıştı.

6 / 7

BEŞ DAKİKADA BİTTİ

Bu açıklamanın ardından güzel oyuncu eşine boşanma davası açmış ve ikili birbirlerinden hiçbir şey talep etmeden anlaşmalı olarak beş dakika içerisinde yollarını ayırmıştı.

7 / 7

TÜRKAN ŞORAY'A BENZETİLİYOR

57’nci Hükümet’in Devlet Bakanı Yüksel Yalova’nın kızı olan Melike İpek Yalova, Türk sinemasının efsane ismi Türkan Şoray'a benzerliğiyle dikkat çekiyor.

>