Melekler Korudu!

Melekler+Korudu%21;
ABONE OL

Rus atlet Elena Rukhlyada’nın kıskanç eski eşi, sporcuyu bıçakla tehdit edip bir bavula koyarak ormanlık alana götürdü. Ardından ünlü atleti, çiçek verip serbest bıraktı...

Gümüş madalya sahibi sporcu, hala hayatı için korktuğunu söylüyor. Rukhlyada eski özel kuvvetler subayı Fokin’i ‘çok kıskanç’ olarak nitelendirerek, “Her zaman beni her açıdan sınırlamaya çalıştı” diye konuştu.

ESKİ RUS ASKERİ

Rusya’nın Novosibirsk kentinde eski bir Rus askeri olan Yaroslav Fokin (35), boşandığı ünlü Rus sporcu Elena Rukhlyada’yı (34) evine gelerek bıçakla tehdit etti ve kadını mavi bir spor çantasına koydu. Forkin, genç kadını ormana kadar götürdü ve serbest bıraktı. Serbest bırakmadan önce genç kadına bir buket çiçek verdi. Elena Rukhlyada, geçen yıl yaşanan olayı basınla paylaştı.

‘KARŞI KOYAMADIM’

Rukhlyada, “Çok korktum çünkü bir ay önce bana ‘Seni Öldüreceğim. Yavaşça’ demişti. Bu sebeple karşı koyamadım” dedi. 2011 Dünya Dağ Koşusu Şampiyonası’nda gümüş madalya kazanan genç kadın, uzun süre bu olay hakkında konuşmadığını çünkü travma yaşadığını ifade etti. Yaroslav Forkin, adam kaçırma suçundan geçen yıl yargılanarak 4.5 yıl hapis cezası aldı.

 

>