Mehmet Dinçerler ile evlendi mi? Hadise'den ilk açıklama

Hadise, Mehmet Dinçerler ile evlendiklerini doğruladı. Kıbrıs’taki sahnesinde açıklama yapan Hadise, 'Prensesler gibiydim baba evinde... Eşim bana gerçekten kraliçe gibi bakıyor' dedi.

Mehmet+Din%C3%A7erler+ile+evlendi+mi?+Hadise%E2%80%99den+ilk+a%C3%A7%C4%B1klama
ABONE OL

Hadise, geçtiğimiz yıl haziran ayında oyuncu Kaan Yıldırım'dan ayrılmıştı. Ünlü şarkıcı, ardından iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlamıştı.

15 Mart'ta nişanlanan çift, geçtiğimiz cumartesi akşamı sessiz sedasız nikah masasına oturdu. Nikah, aile arasında yapılan sade bir törenle gerçekleşti.

FOTOĞRAF RİCASI

Çırağan Sarayı'nda birbirlerine 'evet' diyen aşıklar, sosyal medyada fotoğraf paylaşılmaması için davetlilerden ricada bulundu. Sürpriz törene ait, her iki taraf da haberlere sessiz kalmıştı.

EŞİM BANA KRALİÇELER GİBİ BAKIYOR

Ünlü şarkıcı, bayramın birinci günü Kıbrıs'ta hayranlarıyla buluştu. Hadise, evlilik haberini de sahnede doğruladı.

'Prenses' şarkısını söylemeden önce Hadise, şu açıklamayı yaptı:

“Bu şarkıyı yıllardır söylüyorum ama evlendikten sonra ilk defa seslendireceğim. 'Prenses' şarkımda şöyle bir şey söylüyorum: Prensesler gibiydim baba evinde... Eşim bana gerçekten kraliçe gibi bakıyor. Prenses değil, kraliçe gibi. Ona buradan teşekkür ediyorum her şey için... Beni bu kadar güzel sevdiği için... Hep yanımda olduğu için...”