Megan Fox yeni filmi için imajını değiştirdi

Amerikalı oyuncu ve manken Megan Fox, yeni film için siyah saçlarını gümüş rengine boyadı. Rolü uğruna değişimi tercih eden tek ünlü Fox değil. İşte rollerini inandırıcı hale getirmek için güzelliklerinden ve görünümlerinden ödün vermekten gocunmayan diğer ünlü oyuncular...

Megan+Fox+yeni+filmi+i%C3%A7in+imaj%C4%B1n%C4%B1+de%C4%9Fi%C5%9Ftirdi
ABONE OL

MEGAN FOX

Amerikalı oyuncu, manken ve yapımcı Megan Fox, Johnny & Clyde filminde yeni bir seri katil rolü için siyah saçlarını açık gümüş rengine boyadı.

1 / 26

İmajını değiştiren 35 yaşındaki oyuncu Instragam’daki hesabından paylaştığı fotoğrafının altına "Şeyta'nın kızı böyle görünüyor” yazdı. İşte Megan Fox gibi rolü uğruna değişimi tercih eden isimler...

2 / 26

BLAKE LIVELY

Ünlü yıldız Blake Lively, rolü için en iyi dönüşüm gerçekleştiren oyunculardan biri. 32 yaşındaki ABD’li oyuncu, The Rhythm Section adlı yeni filmi için görünümündeki değişikliği sosyal medyada paylaştı. Lively’nin selfie’sini gören hayranları, onu tanımakta zorlandıklarını ifade etti. Reed Morano tarafından yönetilen ve Burnell'in aynı isimli romanından uyarlanan, senaryosu Mark Burnellin elinden çıkma İngiliz-Amerikan yapımı filmde Lively’nin yanı sıra Jude Law ve Sterling K. Brown da başrollerde yer alıyor.

3 / 26

Filmde Stephanie Patrick, kendisinin de olması gereken bir uçak kazasında ailesini kaybetmesinin ardından kötü bir durumdadır. Ailesini kaybetmesinin etkisinden uzun süre çıkamayan Stephanie, olayın aslında bir kaza olmadığını öğrenir ve deliye döner. Yaşamak için kendine amaç belirler ve bir suikastçı rolüne girerek ailesinin ölümünden sorumlu olan kişilerin peşine düşer. Kendini farklı bir kimliğe bürüyen Stephanie Patrick, bildikleri ile kendine söylenenlerin arasında kalan gizli gerçekleri öğrenmek amacındadır. Üçüncü çocuğunu kısa süre önce dünyaya getiren Lively, 2020 içinde vizyona girmesi beklenen filmiyle yeniden seyirci karşısına çıkacak. 42 yaşındaki ünlü aktör Ryan Reynolds ile 2012’den bu yana evli olan Lively’nin üçüncü çocuğu ağustos ayında dünyaya gelmesine rağmen doğum haberi ekim ayına kadar duyulmadı.

4 / 26

CHARLIZE THERON

Charlize Theron son olarak Fast and Furious serisinin 9. filmi için kamera karşına geçti. Serinin 8. filminde Chiper karakterine hayat veren Theron yeni filmde de aynı karakteri canlandıracak.

5 / 26

44 yaşındaki yıldız Instagram hesabından yaptığı paylaşımda filmde kullanacağı saç modelini de hayranlarına ilk kez göstermiş oldu.

6 / 26

MILLIE BOBBY BROWN

Tuhaf Şeyler (Stranger Things) dizisindeki 11 rolüyle sayısız ödül alan Millie Bobby Brown yeni projesi için imaj değişikliğine gitti.

7 / 26

Kısa saçlarıyla tanınan 15 yaşındaki oyuncu, 2020'de vizyona girecek Enola Holmes filminde canlandıracağı aynı isimdeki rolü için uzun saçlı bir imaja büründü ve adeta bambaşka biri oldu.

8 / 26

KATE WINSLET

Kate Winslet yeni filmi Ammonite'ın Londra'daki setinde objektiflere takıldı.

9 / 26

43 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncu, geleneksel kıyafetleriyle tanınmaz haldeydi. Yönetmenliğini ve senaristliğini Francis Lee'nin üstlendiği yapım, 1840'lı yıllarda İngiltere'deki bir sahil şehrinde geçiyor.

10 / 26

JENNIFER GARNER

ABD'li soyuncu Jennifer Garner, XX adlı film için erkek kılığına girdi. Sanatçı bu halinin fotoğrafını sosyal medyada 'Yeni yıl yeni ben' notu ile paylaştı. Güzel oyuncu bu haliyle İngiliz aktör Eddie Redmayn'e benzetildi.

11 / 26

RUSSELL CROWE

12 / 26

RUSSELL CROWE

13 / 26

RUSSELL CROWE

14 / 26

MARGOT ROBBIE

Margot Robbie, "Suicide Squad (Gerçek Kötüler) filminde de canlandırdığı Harley Quinn rolü için tamamen farklı bir imaja bürünmüştü. Yüzünde rengarenk ve kirli görünümlü makyajıyla her zamanki güzelliğinin çok uzağında bir görüntü vermişti.

15 / 26

CHRISTIAN BALE

16 / 26

NICOLE KIDMAN

17 / 26

NICOLE KIDMAN

18 / 26

DANIEL RADCLIFFE

19 / 26

DANIEL RADCLIFFE

20 / 26

JON TRAVOLTA

Ünlü oyuncu John Travolta, imajını değiştirdi. 64 yaşındaki ABD’li aktör, saçlarını tamamen kazıtarak 2019’a farklı bir imajla girdi.

21 / 26

Yeni halini Instagram hesabında paylaşan Travolta, “Herkese harika bir yeni yıl dilerim” notunu yazdı.

22 / 26

Travolta’nın yeni imajının yeni rolü için olduğu düşünülüyor.

23 / 26

EMMA STONE

Oscar ödüllü Amerikalı oyuncu Emma Stone, İngiliz müzik grubu The Beatles'ın dört üyesinden biri olan müziğin efsanevi isimlerinden Paul McCartney’in yeni şarkısı Who Cares’in klibinde oynadı.

24 / 26

Brantley Gutierrez’in yönetmenliğini üstlendiği klipte Stone, McCartney’in canlandırdığı ‘Davranışsal Hipnotizma Meteorolojist’ini ziyarete giden birine hayat verdi.

25 / 26

30 yaşındaki oyuncu, mizahi bir dille çekilen klipteki ağır makyajıyla tanınmaz haldeydi.

26 / 26

ANGELINA JOLIE

43 yaşındaki ABD’li oyuncu Angelina Jolie, Peter Pan ve Alice Harikalar Diyarında hikayelerinin öncesini konu edinen yeni fantastik filminde sarışın oldu. Jolie’nin rol arkadaşı David Oyelowo, Jolie’nin de aralarında yer aldığı film ekibi fotoğrafını sosyal medyada payalaşarak, ünlü oyuncunun rolü için dikkat çekici değişimini gözler önüne serdi.

>