Magazin Haberleri... Gülşen ve Ozan Çolakoğlu boşanıyor mu?

Ozan Çolakoğlu ile Gülşen’in boşanacağı haberi gündem oldu...

Magazin+Haberleri...+G%C3%BCl%C5%9Fen+ve+Ozan+%C3%87olako%C4%9Flu+bo%C5%9Fan%C4%B1yor+mu?
ABONE OL
ŞAŞKINLIK YARATTI
 
Çeşitli mekanlarda sahne alan Gülşen, son olarak transparan kıyafetiyle gözleri üzerine çekmeyi başarmıştı. 45 yaşında olmasına rağmen düzgün fiziğiyle beğeni toplayan Gülşen, sahne kıyafetleri ile adından söz ettirirken şimdi de özel hayatıyla gündeme geldi. 2016 yılında nikah masasına oturan şarkıcı Gülşen ve aranjör eşi Ozan Çolakoğlu arasında gerginlik yaşandığı iddia edildi. Gülşen ve eşinin evliliklerinde sorunlar yaşamaya başladığı ve boşanma kararı aldığı iddiaları magazin gündeminde deprem etkisi yarattı.
 
KIYAFETLERİNİ BEĞENİYORDU
 
İddialara göre; evliliklerinde kara bulutlar dolanmaya başlayan Gülşen ve Ozan Çolakoğlu, boşanma kararı aldı. Ozan Çolakoğlu’nun boşanma kararı almalarının ardından evden ayrıldığı ve bir arkadaşının yanında kaldığı öne sürüldü. Bu kararı almasının sebebinin Gülşen’in kıyafetleri olduğu konuşulsa da Çolakoğlu daha önce eşinin kıyafetlerini beğendiğini açıklamıştı.
 
TEPKİ YAĞIYOR
 
Seren Serengil: Striptiz kıyafeti gibi
 
Gülşen’in tercihinin avam olduğunu belirten Seren Serengil, “Bugüne kadar değil ama son kıyafet külot, sütyen olay amacını aştı bence. Striptiz kıyafeti gibi bu kadarı da yemekli masaların olduğu ortam için çok fazla ve avam artık. İlla şeyini çıkaracaksınız” ifadelerini kullandı.
 
Ebru Polat: Çok ayıp çok ileri gittin
 
Ebru Polat Instagram hesabından yaptığı açıklamada “Gülşen çok abartmış tamam İzzet’e inadına külot giymiş sütyen giymiş e tamam bunlara kimse bir şey demiyor da do... ne ya? Neden bizim eşimiz çocuğumuz görsün. Çok abartmadın mı? Sana hiç yakıştıramadım çok ileri gittin ya...” dedi.