Magazin Haberleri... Evlilikte bebek krizi

İkinci kez nikah masasına oturan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı’nın yeniden ayrıldığı iddia edildi. Çiftin bebek konusunda anlaşmazlık yaşadığı söyleniyor...

Magazin+Haberleri...+Evlilikte+bebek+krizi
ABONE OL
YİNE KARA BULUTLAR
 
SİNAN Akçıl ile Burcu Kıratlı’nın evliliği üzerinde yine kara bulutlar dolaşıyor... Şubat 2021’de ikinci kez nikah masasına oturan çiftin evliliğinde iddiaya göre yine kriz çıktı. Akçıl ve Kıratlı’nın bir kez daha boşanmanın eşiğine geldiği öne sürüldü. Bu seferki ayrılığın nedeni ise bebek krizi. Kıratlı’nın önceki gece manevi babası Kenan Erçetingöz’ün Ulus’taki doğum günü kutlamasına tek başına katılması da iddiaları güçlendirdi. Güzel oyuncu eşiyle tekrar ayrıldığı iddialarına, “Teşekkür ederim” demekle yetindi.
 
 
‘ŞU KIZ ÜZÜLMESİN ARTIK’
 
DEVREYE giren Çetingöz ise, “Şu kız üzülmesin artık! Sinan’ı çağırdım çekimi varmış gelmedi. Bakalım yakında çıkar bu işin aslı” diyerek evlilikte kriz olduğunu ima etti. Ünlü çift en son kasım ayında Ayaklı Gazete Ödülleri’nde birlikte kameraların karşısına geçmişti. Yakışıklı popçu, o sırada imalı bir açıklama yapmıştı: “Aslında şu anda buraya bebeğimize baktığımız için gelemiyor olmamız lazımdı ama olmuyor işte.” Bebek istemeyen Burcu Kıratlı’nın eşiyle bu yüzden restleştiği iddia ediliyor.
 
>