Magazin Haberleri... Burcu Kıratlı'dan Sinan Akçıl ve 'ihanet' cevabı!

Şarkıcı Sinan Akçıl'la (39) ikinci kez boşanmanın eşiğine gelen Burcu Kıratlı (32), önceki akşam Arnavutköy'de bir mekanda objektiflere yansıdı. Güzel oyuncu, sürpriz boşanma kararının perde arkasında bir ihanetin olup olmadığı sorusunu yanıtladı. İşte magazin gündemine bomba gibi düşen ayrılığın detayları ve ünlü çiftin karşılıklı açıklamaları...

Magazin+Haberleri...+Burcu+K%C4%B1ratl%C4%B1%E2%80%99dan+Sinan+Ak%C3%A7%C4%B1l+ve+%E2%80%99ihanet%E2%80%99+cevab%C4%B1%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl, dokuz ay evli kaldıktan sonra 2019 yılında boşanmış, Şubat 2021'de ikinci kez nikah masasına oturmuştu. Evliliklerinin henüz birinci yılı dolmadan çift yeniden ayrılık kararı aldı.

2 / 8

"EVLİLİK ÇIKMAZINDAYIZ"

Evliliklerindeki krizi doğrulayan şarkıcı, Hürriyet’e yaptığı açıklamada, “Şu anda evlilik çıkmazındayız. Her gün konuşup, çözmeye çalışıyoruz. İkinci nikâh öncesi taşındığım 4. Levent’teki büyük daireyi Burcu’ya bıraktım, ayrı bir yere geçtim. Ne karar alırız bilmiyorum. Boşanma da olabilir, aynı çatı altında evliliğe devam etmek de olabilir. Burcu iki kez âşık olduğum, ikinci kez evlenecek kadar değer verdiğim bir kadın. Bendeki yeri tartışılmaz" demişti.

3 / 8

"BU KIZ ÜZÜLMESİN ARTIK"

Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı’nın manevi babası Kenan Erçetingöz’ün doğum gününe katılmamıştı. Doğum günü çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erçetingöz, “Doğum günümde Sinan’ı çağırdım ama kendisinin çekimi varmış, gelmedi. Bakalım yakında çıkar bu işin aslı. Şu kız üzülmesin artık, üzmesinler kızımı” ifadelerini kullanmıştı.

4 / 8

'BOŞANMA DAVASI' İDDİASI!

teve2'de yayınlanan 'Magazin Masası' programının sunucularından Timuçin Güner’e açıklama yapan Burcu Kıratlı ise “Her zamanki tartışmalarımızdı. Aramızda hata ya da özürlük bir durum yok. Aynı evdeyiz” ifadelerini kullanmıştı.

5 / 8

Eşinin 'Boşanabiliriz' açıklamasını gören 32 yaşındaki oyuncunun, soluğu avukatının yanında aldığı iddia edildi. Kıratlı'nın, Akçıl’a boşanma davası açmak için işlemleri başlattığı öne sürülmüştü.

6 / 8

KIRATLI'DAN YENİ AÇIKLAMA

Geçtiğimiz gün Arnavutköy'de bir mekanda görüntülenen Burcu Kıratlı, "Boşanacağınız haberleri doğru mu? Araya üçüncü şahıslar mı girdi? Yoksa bir ihanet mi var?” sorusuna yanıt verdi.

7 / 8

Ünlü oyuncu, “Evet, şu an bir boşanma durumu var ama bekliyoruz. Araya giren üçüncü kişiler de oldu. Onlar da ailelerimiz ve arkadaşlarımız. Bizim derdimiz tamamen kendimizle" ifadelerini kullandı.

8 / 8

"ALDATMA YOK"

Kıratlı, "Derdimiz, kavgamız ve aşkımız da iki kişilik. Birbirimize ağır yaşattığımız bir şey yok, aldatma zaten yok. Sadece bekliyoruz, sonucunu göreceğiz" dedi.

>