Lindsay Lohan’dan flört programı! Skandallarıyla ünlü

Adı uzun yıllar özel hayatında yaşadığı skandallarla anılan Hollywood yıldızı Lindsay Lohan, bir flört programıyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Güzel oyuncu, daha önce Türkiye’ye ziyarette bulunarak Suriyeli mültecilerle görüşmüştü.

Lindsay+Lohan%E2%80%99dan+fl%C3%B6rt+program%C4%B1%21;+Skandallar%C4%B1yla+%C3%BCnl%C3%BC
ABONE OL
1 / 10

UYUŞTURUCU BAĞIMLILIĞI

ABD’li oyuncu Lindsay Lohan, 1995 yılında, daha 9 yaşındayken televizyon dünyasına atıldı. Kariyerinde hızlı bir yükseliş yaşayan ve gençlik filmlerinin aranan yıldızı olan Lohan’ın hayatı, uyuşturucu bağımlılığıyla alt üst oldu.

2 / 10

Oprah Winfrey'e verdiği bir röportajda Lindsay Lohan, ‘günde 10 ila 15 kez’ uyuşturucu kullandığını itiraf etmişti. 20’li yaşların başında alkol kullanımında da aşırıya kaçtı. Lindsay bağımlılığı nedeniyle birkaç kez rehabilitasyona girdi. Rehabilitasyona girdiği dönemlerden biri de 2003’tü.

3 / 10

Rehabilitasyona gitmenin kendisine hiçbir faydası olmadığını savunan Lohan, “Rehabilitasyon merkezine gitmek yerine yapabileceğim başka şeyler olduğunu düşünüyorum, bana daha çok faydası olur. Yapabilecekleri en iyi şey beni yurt dışına, farklı ülkelere gidip çocuklarla çalıştırmaları olur” demişti.

4 / 10

DEFALARCA MAHKEMELİK OLDU

2007 ise Lohan’ın en skandal yıllarından biri oldu. 12 aylık sürede Lindsay, bir kez uyuşturucu kullanımı olmak üzere iki kez alkollü araç kullanmaktan suçlu bulundu. Mahkeme kararıyla rehabilitasyona üç kez gitti ve 84 dakika boyunca hapiste kaldı.

5 / 10

Rehabilitasyondan ayrıldıktan sadece iki hafta sonra, 2009'da mahkeme kararıyla madde bağımlılığı derslerine katılmasına karar verildi. Aynı yıl, şartlı tahliyesini ihlal ettikten sonra 90 gün hapis cezasına çarptırıldı. Toplamda, 5 ayrı suç nedeniyle hapiste yatması kararı verildi. 2015’te Lindsay Lohan’ın denetimli serbestliği ilk kez sona erdi.

6 / 10

ŞİDDETLİ KAVGA

2016’da o zamanki sevgilisi milyarder playboy Egor Tarabasov ile Mikonos tatilinde yaşadığı şiddetli kavga, plajdakilerin kamerasına yansıdı. Bir cipte başlayan kavgada Lohan telefonunu dışarı fırlattı. Egor Tarabasov, araçtan inerek telefonu almaya çalıştı. Bu sırada Lindsay Lohan’ın kolunu geri büktüğü görüldü. Lindsay arabaya geri dönerken, sevgilisi telefondaki mesajı okumak için dışarıda durdu.

7 / 10

SEKS LİSTESİ

2014 yılında Lohan en utanç verici skandallarından birini yaşadı. Ünlü oyuncunun cinsel birliktelik yaşamayı planladığı isimlerin listesi basına sızdı. Listede, Ashton Kutcher, Danny Cipriani, GPA'dan Brian, Jamie Dornan ve Riley S. (rehabilitasyonda kaldığı sırada tanıştığı bir adam) yer alıyordu.

8 / 10

Artık 36 yaşında olan Lohan, çok daha sakin bir hayat sürüyor. Güzel oyuncu önümüzdeki hafta ekranlara geri dönecek ve bir grup bekarın aşkı bulmasını sağlayacak olan flört programını sunacak.

9 / 10

Ünlü Hollywood yıldızı, 2016’da Türkiye’ye gelerek Suriyeli mülteci aileleri ziyaret etmişti. Lohan, ziyareti anlattığı sosyal medya paylaşımında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Dünya beşten büyüktür" sözünü de kullanmıştı.

10 / 10

2017’de ise Gaziantep’in Nizip ilçesindeki Suriyeli sığınmacıların kaldığı konteyner kenti ziyaret etmiş ve başörtüsü takıp basın açıklaması yapmıştı.