Levent Yüksel'den romantik paylaşım: Güneş ısıtmazsa aşk ısıtır içimizi

Geçtiğimiz yıl Özlem Öztürk ile dünyaevine giren Levent Yüksel, bir süredir eşiyle İzmir'de tatil yapıyordu. Ünlü şarkıcı, sahil kenarında Öztürk ile birlikte çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu.

Levent+Y%C3%BCksel%E2%80%99den+romantik+payla%C5%9F%C4%B1m:+G%C3%BCne%C5%9F+%C4%B1s%C4%B1tmazsa+a%C5%9Fk+%C4%B1s%C4%B1t%C4%B1r+i%C3%A7imizi
ABONE OL
Şarkıcı Levent Yüksel, uzun süredir birlikte olduğu Özlem Öztürk ile geçtiğimiz sene sade bir törenle İzmir'de nikah masasına oturmuştu. Mutlu birliktelikleri süren çiftten Yüksel, aşka geldi.
 
Eşiyle bir süredir İzmir'de tatil yapan 56 yaşındaki şarkıcı, deniz kenarında birlikte çekilen bu fotoğrafı, "Yaz bitse ne olur... Güneş ısıtmazsa aşk ısıtır içimizi" notuyla yayınladı.
 
Özlem Öztürk de aynı kareyi sosyal medya hesabından paylaştı. Çiftin fotoğrafları kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.
 
 
"HER GÜNÜ AŞKLA KUTLAYALIM"
 
Levent Yüksel, geçtiğimiz temmuz ayında eşinin doğum gününü, "Bana her gün yeniden doğduğumu hissettiren güzel karım; bugün senin doğum günün. Hayatımızın son gününe kadar her günü aşkla kutlamak dileğiyle..." sözleriyle kutlamıştı.
 

Kaynak: Milliyet

>