Lana Del Rey karantina kilolarından kurtulamadı

Lana+Del+Rey+karantina+kilolar%C4%B1ndan+kurtulamad%C4%B1
ABONE OL

ABD'li müzisyen Lana Del Rey, önceki gün Kaliforniya'da objektiflere takıldı. 35 yaşındaki şarkıcının karantina döneminde aldığı kilolar dikkat çekti.

Kaynak: Milliyet

1 / 9

Pop dünyasının son yıllardaki önemli isimlerinden olan Lana Del Rey, önceki gün Beverly Hills'te görüntülendi. Rey, son görüntüsüyle hayranlarını şaşırttı.

2 / 9

Karantina döneminde hareketsiz kalan şarkıcının aldığı kilolar dikkatlerden kaçmadı. Muhabirlerin kendisini görüntüleyince hızlı adımlarla otomobiline doğru yönelen Lana Del Rey, soruları cevapsız bıraktı.

3 / 9

Siyah şortunun üzerine beyaz bir tişört giyen şarkıcının, giyimiyle uyumlu bir maske tercih ettiği görüldü. Rey'in görüntüsü sosyal medyada çok konuşuldu.

4 / 9

Del Rey ile kısa bir süredir birlikte olduğu Clayton Johnson, geçtiğimiz şubat ayında nişanlandıklarını duyurmuştu. Çiftin, geçen yıl ağustos ayından bu yana birlikte olduğu belirtiliyor.

5 / 9

Lana Dey Rey ile Clayton Johnson'ın aşkı da birbirlerini sosyal medyada takip etmeleriyle ortaya çıktı.

6 / 9

Del Rey'in kalbini çalan Clayton Johnson, model ve müzisyen. Çift, hayranları arasında uzun süre konuşulan aşklarını bir sosyal medya paylaşımıyla duyurdu.

7 / 9

Şarkıcı, bir flört uygulaması aracılığıyla 32 yaşındaki Clayton Johnson ile tanıştı. Çift, şimdi hayatlarını resmi olarak da birleştirmeye hazırlanıyor.

8 / 9

Lana Del Rey'in nişanlısı Clayton Johnson, The Johnsons adlı müzik grubunun üyesiydi.

9 / 9

>