Kremlin Sarayı’nın önünde kalçasını açtı! Hapis cezası aldı

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in resmi konutu Kremlin Sarayı’nın önünde kalçasını açıp poz veren OnlyFans modeli Rita Fox, 2 hafta hapis cezasına çarptırıldı.

Kremlin+Saray%C4%B1%E2%80%99n%C4%B1n+%C3%B6n%C3%BCnde+kal%C3%A7as%C4%B1n%C4%B1+a%C3%A7t%C4%B1%21;+Hapis+cezas%C4%B1+ald%C4%B1
ABONE OL

Rus yetişkin film yıldızı ve OnlyFans modeli Rita Fox’un verdiği poz başını yaktı. Gerçek adı Ksenia Damova olan genç kadın, Kremlin Sarayı’nın önünde pantolonunu indirip kalçasını göstererek çekildiği fotoğrafı paylaştı.

‘Holiganlık’ suçundan yargılanan Damova, 14 gün hapis cezasına çarptırıldı. Atalarını gücendirmek amacında olmadığını söyleyen Damova, “Ben her zaman bir vatansever oldum. Rusya'yı seviyorum. Hayatımda ilk kez Kremlin'i ve Kızıl Meydan'ı görmeye karar vermiştim.” diyerek kendisini savundu.

Rusya’da soyunmak, trend haline geldi. Geçen hafta da Instagram fenomeni Ira Volkova, Saint Petersburg'daki St Isaac Katedrali'nin önünde kalçasını göstererek poz vermişti.

Ev hapsine alınan 30 yaşındaki Volkova, 1 yıla kadar hapis cezası alabilir. Volkova, daha sonra inançlı insanların duygularını incittiği için özür dilese de kendisini kurtaramadı.