Korel bebeğinin cinsiyetini açıkladı

Halit Ergenç ile mutlu bir evliliği olan ünlü oyuncu Bergüzar Korel, geçen yıl mart ayında ikinci çocuğu Han'ı kucağına almıştı. Şimdilerde üçüncü çocuğuna hamile olan oyuncu, bebeğinin cinsiyetini sosyal medya hesabından duyurdu.

Korel+bebe%C4%9Finin+cinsiyetini+a%C3%A7%C4%B1klad%C4%B1
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 10

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, 2009 yılında nikah masasına oturmuştu. İlk çocukları Ali'yi 2010'da kucaklarına alan ünlü çift, Han adını verdikleri ikinci oğullarına ise geçtiğimiz yıl mart ayında kavuşmuştu.

2 / 10

"HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM"

38 yaşındaki Korel, sürpriz hamileliği sebebiyle rol alacağı diziye veda ettiğini şu sözlerle ifade etmişti: "Sete çıkmaya hazırlanırken ailecek de bizi çok şaşırtan bir sürpriz ile karşılaşarak, hamile olduğumu öğrendim."

3 / 10

"Hamile olmam projeye devam etmeme engel değilken, artan vakalar yüzünden çekimlerimizi ileri bir tarihe attığımızda maalesef fiziksel değişimim karaktere ve projemize uygun olmayacağı için aylardır üzerinde çalıştığımız işimizi erteleme kararı almak zorunda kaldık."

4 / 10

"Bir yandan minik bebeğimiz, bir yandan çok kıymetli insanlar ile büyük bir emek vererek, üzerine çalıştığımız bu projeye veda etmek... Benim için hiç kolay değil."

5 / 10

"OLURSA KABULÜMÜZ"

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz aylarda muhabirlerin "Üçüncü çocuk düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Olursa kabulümüz... Seve seve... Ben her zaman çok çocuklu, şen şakrak bir ev hayal etmiştim. Öyle bir planımız yok ama gelirse başımızla beraber" yanıtını vermişti.

6 / 10

"ALLAH BİLİYOR ÇOK İSTEDİM"

İki çocuk annesi Korel, üçüncü bebeğinin cinsiyetini açıkladı. "Allah biliyor çok istedim" diyen oyuncu sözlerine şöyle devam etti: "Ailemiz, en yakınlarımız, can dostlarımız..Herkes..Büyük bir ailemiz olsun, sağlıklı mutlu evlatlarımız olsun..E biri de kız olsun. Ne kadar çok istediysek Han’ımız daha yaşını doldurmadan kız evladımızın mutluluğu heyecanı hepimizi sardı.."

7 / 10

"Canım Hatice’m toplamış tüm arkadaşlarımızı birkaç hafta önce bana böyle bir sürpriz yaptı..Hepsi benden heyecanlı..Sözleştik, sağlıkla, mutlulukla ilerleyen günlerde tüm erkek anneleri olarak içimizde kalan tüm simleri, balonları, tülleri birbirinize dolayıp eğleneceğiz Allah nasip ederse.."

8 / 10

"Bu mutluluğumuzu sizinle de paylaşmak istedim..Mutlu günlerinizde kalbi hep sizinle atan güzel insanlar hiç eksilmesin hayatınızdan. Sevgiyle..."

9 / 10

KARNI BURNUNDA POZ

Geçtiğimiz aylarda üçüncü kez anne olmaya hazırlandığını duyuran Korel, ayna karşısında karnı burnunda verdiği bir pozu sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaştı.

10 / 10

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan oyuncunun büyüyen karnı dikkat çekerken paylaşım kısa süre içinde gündem oldu.

>