'Kopamadık!'

%E2%80%99Kopamad%C4%B1k%21;%E2%80%99
ABONE OL

Atiye dizisinin yıldızı Beren Saat, bir küs bir barışık olduğu eşi Kenan Doğulu ile neden ayrılamadıklarını açıkladı... Geçtiğimiz yıl ilişkilerinde büyük bir kriz yaşayan çift, bir süre sonra aralarını düzeltmeyi başarmıştı.

Beren Saat, L’Officiel Türkiye dergisine samimi açıklamalarda bulundu. Saat, bir dönem kara bulutlar dolaşan evliliği hakkında konuştu. Karantina döneminde eşi Kenan Doğulu ile kendi şarkıları üzerine çalıştıklarını belirten güzel oyuncu Saat, “Uzun bir ilişkiniz, yıllardır süren bir evliliğiniz var. İki ayrı evlerden gelen insanın bu kadar uzun süre beraber olmasının sırrı nedir?” sorusuna şöyle yanıt verdi;

 “Hayatını yalnız yaşıyorken, bir gün biriyle tanışırsın ve evde hissedersin. Tam olarak hangi evde olduğunun da bir önemi kalmaz. Bizim öyle oldu. Çok güldük, çok eğlendik, dans ettik, çok saçmaladık... Etrafta, dışımızda ne olursa olsun, ikimizin bir fanusu vardı ve bu böyle yıllarca sürdü. Her ayrılığımızdan sonra bir araya geldiğimizde de yeniden evde ve sevgili hissettiğimiz için kopamadık.”

>