Kol ve Özlen’in park romantizmi

Kol+ve+%C3%96zlen%E2%80%99in+park+romantizmi
ABONE OL

Korcan Kol ve meslektaşı Duygu Özlen, önceki gün Maçka Parkı'nda görüntülendi. Dizilerin tatil sezonuna girmesi ile soluğu İstanbul'da alan ikili, ilk kez kameralara yakalandı.

Kaynak: Milliyet

1 / 5

Parkta aşka gelen Korcan Kol ve meslektaşı Duygu Özlen, el ele oturarak uzun uzun sohbet etti. Düzgün fiziği ile dikkat çeken Özlen, bir ara sevgilisi Korcan Kol'dan resimlerini çekmesini istedi.

2 / 5

SEVGİLİSİNE POZ VERDİ

Bol bol poz veren güzel oyuncu, sevgilisini öperek teşekkür etti. İkilinin keyif dolu anları objektiflere böyle yansıdı.

3 / 5

'Kuzey Yıldızı İlk Aşk' dizisinde rol alan 20 yaşındaki oyuncu Korcan Kol, BeMan dergisinin şubat sayısına konuk oldu. Kol, şöhret basamaklarını tırmanırken yaşadığı zorlukları anlattı.

4 / 5

"SOKAKTA KAĞIT TOPLADIM"

Oyuncu, "Çeşitli otellerde aşçı olarak çalıştım. 13 yaşımdan bu yana sürekli oyunculuk için çok çabaladım. Oyuncu olmak o kadar çok istiyordum ki bazen kazandığım para kurs için yeterli olmuyordu. Kurslara param yetmesi için şapkamı takıp sokakta kağıt topladım” dedi.

5 / 5

“Gece kulüplerinde garsonluk yaptım” diyen Korcan Kol, “Tek amacım oyunculuk mesleğine giden bu yolda kendi emeğimle yolumu aydınlatmaktı, bu yüzden çalışmak ayıp değil" ifadelerini kullandı.

>