Kıvanç Tatlıtuğ dünyayı gezecek

Stil danışmanı Başak Dizer ile mutlu bir evlilik sürdüren oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Fransa'da 10 milyon TL'ye özel yaptırdığı yeni teknesiyle önümüzdeki sene dünyayı gezecek.

K%C4%B1van%C3%A7+Tatl%C4%B1tu%C4%9F+d%C3%BCnyay%C4%B1+gezecek
ABONE OL
Kıvanç Tatlıtuğ, tekne tutkusundan vazgeçmiyor... Oyuncu, Fransa'da özel yaptırdığı yelkenli 'Catamaran Lagoon' teknesini, önümüzdeki sene mart ayında teslim alacak.
 
Tatlıtuğ, dudak uçuklatan fiyatıyla dikkat çeken yeni oyuncağını da balık sevdasına göre dizayn ettiriyor.
 
Yeni teknesine 10 milyon TL ödediği iddia edilen 37 yaşındaki yakışıklı oyuncunun, önümüzde sene eşi Başak Dizer'le dünya turu yapacağı öğrenildi.
 
BRAD PITT'E BENZETİLDİ
 
Yönetmen Uluç Bayraktar, geçtiğimiz günlerde Alara Hamamcıoğlu ile dünyaevine girmişti. Nikah törenine; Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer, Cansu Dere, Rıza Kocaoğlu, ve Özge Özpirinçci gibi çok sayıda ünlü isimler katılmıştı.
 
Uzun zamandır ekranlardan uzak olan Tatlıtuğ, yeni imajıyla çok konuşulmuştu. 37 yaşındaki yıldız, Hollywood yıldızı Brad Pitt'e benzetilmişti.
 
Yakışıklı oyuncu, güzel yorumlara cevap olarak yeni bir fotoğraf yayınlamıştı. Bu kez yan profilden poz veren Tatlıtuğ, siyah gömlek giyip, gözlük taktığı fotoğrafa ‘kamera emojisi’ eklemişti.
>