Kim Kardashian-Kanye West çifti boşanmayı beklemeye aldı

Kim Kardashian-Kanye West çiftinin hayranları yeniden birleşmeleri için ısrarcı olurken, ikilinin boşanmayı beklemeye aldığı öğrenildi.

Kim+Kardashian-Kanye+West+%C3%A7ifti+bo%C5%9Fanmay%C4%B1+beklemeye+ald%C4%B1
ABONE OL
40 yaşındaki reality show yıldızı Kardashian, ayrılık söylentilerinin ardından şubat ayında boşanma davası açmıştı. Ancak ikili, boşanma sürecinde birlikte çok fazla zaman geçirmişti.
 
Kardashian ile 44 yaşındaki rap şarkıcısı eşi, en son hafta sonu Malibu’da birlikte akşam yemeği yerken görülmüştü. Kardashian ayrıca, West’in yeni albümü Donda’nın tanıtım partilerinde boy göstermişti.
 
'BOŞANMAK İÇİN TELAŞLI DEĞİLLER'
 
Mirror gazetesinin haberine göre, ikiliye yakın kaynaklar, Kardashian ve West’in boşanmayı hızlandırmak için acele etmediklerini belirtti.
 
Bir kaynak, Kardashian ve West’in ayrı kalmalarının onları birbirlerine yakınlaştırdığını söylerken, bir başka kaynak, “Kim ve Kanye ayrılar ama boşanmak için telaşlı değiller. Onlar için en önemli şey çocukları” diye konuştu.
 
İkilinin North (8), Saint (5), Chicago (3) ve Psalm (2) adlarında dört çocuğu bulunuyor.
 
"BEN YAPAMAM"
 
Kim Kardashian, ailesiyle birlikte çektikleri 'Keeping Up With The Kardashians' adlı reality show’da boşanması hakkında konuşmuş ve West için “Onu her hareketinde destekleyecek, onunla seyahat edecek ve her şeyi yapacak bir karısı olmalıydı ama ben yapamam” ifadesini kullanmıştı.
 
AĞLARKEN GÖRÜLMÜŞTÜ
 
Çiftin evliliği, bir yıl süren tartışmalı bir dönemin ardından bitmişti. İkili, West’in ABD başkanlık seçimleri döneminde sansasyonel açıklamalar yapmasının ardından, geçen yıl Wyoming’de arabanın içinde tartışırken görülmüştü. Kardashian, ağlarken objektiflere yansımıştı.
 
Kardashian, TV programında, boşanma kararı almadan önce tarapiste gittiğini ve mutsuz bir evliliği olduğunu fark ettiğini anlatmıştı.
>