Kerem Bürsin'in annesinden Hande Erçel mesajı

Kerem+B%C3%BCrsin%E2%80%99in+annesinden+Hande+Er%C3%A7el+mesaj%C4%B1
ABONE OL

Maldivler tatilinde yaptıkları paylaşımlar 'ilan-ı aşk' olarak yorumlanan ünlü oyuncular Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in ilişkisine ailelerin de onay verdiği konuşuluyor.

Kaynak: Milliyet

1 / 10

Aşk iddialarına her seferinde reddetmelerine karşın son günlerdeki paylaşımları ve sosyal medya mesajlaşmaları magazin gündemine bomba gibi düşen Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in mutluluklarına aileleri de dahil oldu.

2 / 10

HANDE-KEREM MESAJLARI

Erçel: Amanım Bürsin: Sensin amanım! Bu arada ne güzel fotoğraf çekiyorsun sen. Erçel: O zaman diğerlerini de görelim. Bürsin: Her an her şey olabilir güzelim.

3 / 10

Önce Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel, eşi ve çocuğuyla birlikte ikilinin yanına giderek beraber tatil yaptı. Ardından bir hamle de Bürsin Ailesi'nden geldi.

4 / 10

DÖRT NAZAR BONCUĞU

Takvim gazetesinin haberine göre; Kerem Bürsin'in annesi Çiğdem Bürsin, sosyal medya üzerinden müstakbel gelin adayı Hande Erçel'i yakın takibe aldı.

5 / 10

Erçel'in Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafının altına dört tane nazar boncuğu koyan Çiğdem Bürsin'in bu hamlesi, 'aşka onay verdi' şeklinde yorumlandı.

6 / 10

SERENAY TARİH OLMUŞTU!

Bir dönem oğlunun aşk yaşadığı Serenay Sankaya ile de arasından su sızmayan Çiğdem Bürsin'in, Erçel'le yakınlaşması ikilinin hayranlarını da heyecanlandırdı.

7 / 10

Kerem Bürsin'in 2016 yılında çekildiği bir fotoğrafında yer alan Serenay Sankaya etiketini kaldırması, "Bu ilişki adım adım evliliğe gidiyor" dedirtmişti.

8 / 10

Bürsin Ailesi, oğulları ile dört yıllık ilişkisi 2019'da sona eren Serenay Sarıkaya ile mutluluk pozları veriyordu.

9 / 10

"GÜZEL BİR KADINLA"

Rol aldıkları dizinin sezon finali yapmasıyla soluğu Maldivler'de alan Kerem Bürsin ve Hande Erçel, tatilden yaptıkları aşk paylaşımlarına ara vermeden devam ediyor.

10 / 10

Yakışıklı oyuncu, Hande Erçel'in bu pozunu, "Güzel bir yerde, güzel bir kadınla, güzel bir manzara..." notuyla paylaşarak, romantikliğini konuşturdu.

>