Kendall Jenner'ın iddialı düğün stili

Kardashian-Jenner ailesinin üyelerinden model Kendall Jenner, David Waltzer ile yakın arkadaşı Lauren Perez'in düğününe katıldı. Tören için iddialı bir kıyafet giymeyi tercih eden Jenner, gecenin dikkat çeken isimleri arasında yer aldı.

Kendall+Jenner%E2%80%99%C4%B1n+iddial%C4%B1+d%C3%BC%C4%9F%C3%BCn+stili
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Podyum dünyasının aranılan modellerinden olan Kendall Jenner, önceki gün yakın arkadaşı oyuncu Lauren Perez ve David Waltzer'in nikah törenine gitti.

2 / 8

Bella Hadid ve Hailey Baldwin'in de davetliler arasında yer aldığı düğünün dikkat çeken ismi ise 26 yaşındaki Jenner oldu. Dünyaca ünlü model, tören için siyah renkli dekolteli bir elbise giymeyi tercih etti.

3 / 8

DÜĞÜNE TEK BAŞINA KATILDI

2020'nin ilkbaharından bu yana NBA yıldızı Devin Booker ile birliktelik yaşayan ünlü modelin düğüne tek başına katılması ise dikkatlerden kaçmadı. Düğünde dans ederken objektiflere yansıyan Kendall Jenner, keyifli halleriyle dikkat çekti.

4 / 8

İLK KEZ PAYLAŞMIŞTI

Öte yandan Kendall Jenner, basketbolcu sevgilisi Devin Booker ile aşk pozunu ilk kez 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Jenner, fotoğrafına kalp emojisi koymuştu.

5 / 8

"KENDALL'IN KENDİ KURALLARI VAR"

Geçtiğimiz aylarda 'Keeping Up With The Kardashians'ın ortak yapımcılarından Farnaz Farjam, Kendall Jenner'ın aşk hayatıyla ilgili bir ayrıntıyı gözler önüne sermişti.

6 / 8

Farjam, ünlü modelin aşk hayatıyla ilgili bir ayrıntıyı gözler önüne serdi. The Daily Dish'e konuşan Farnaz Farjam, "Kendall Jenner'ın her zaman kendi kuralları vardı" ifadelerini kullanmıştı.

7 / 8

"ÖZEL HAYATINI ŞOVUN DIŞINDA TUTTUK"

Farjam, "Kendall'ın bu kuralına göre; Sevgilisinin 'Keeping Up With The Kardashians'ta kamera karşısına geçebilmesi için en az bir yıldır birlikte olmaları gerektiğine inanıyordu. Bu yüzden de onun özel hayatını hep şovun dışında tuttuk" demişti.

8 / 8

>