Kendall Jenner bikinili pozlarıyla beğeni topladı

Kendall+Jenner+bikinili+pozlar%C4%B1yla+be%C4%9Feni+toplad%C4%B1
ABONE OL

Dünyaca ünlü Amerikalı model Kendall Jenner, paylaştığı fotoğraflarla sosyal medyanın gündemi oldu. Bikinin karelerini yayınlayan model, fit görüntüsüne binlerce beğeni ve mesaj aldı.

Kaynak: Milliyet

1 / 12

14 Şubat'ta basketbolcu Devin Booker ile aşk yaşadığını duyuran ünlü model Kendall Jenner, "Bebek arzum çok yüksek. Hem de bunu yakın bir zamanda istiyorum" sözlerinden kısa bir süre sonra hamilelik iddialarıyla gündeme gelmişti.

2 / 12

Hamile olduğu iddia edilen Jenner öyle pozlar verdi ki bu haberleri yalanlar gibiydi. Güneşlenirken çekilen fotoğraflarını paylaşan model, bikinisinin altına çizme giyince herkesi şaşırttı.

3 / 12

25 yaşındaki Jenner'in iddialı karelerine iki saatte dört milyondan fazla beğeni geldi. Kendall Jenner, karın kasları ve düzgün fiziği ile sosyal medyada gündem oldu.

4 / 12

SEVGİLİLER GÜNÜ POZLARI OLAY OLMUŞTU

Geçtiğimiz haftalarda ablası Kim Kardashian'ın markası için iddialı pozlar veren Kendall Jenner, sosyal medyada gündem olmuştu.

5 / 12

25 yaşındaki güzel, takipçilerinden 10 milyonun üzerinde beğeni almayı başardı, formda görüntüsü hakkında binlerce yorum yapılmıştı. Kendall Jenner, Türkiye'nin sosyal medya gündeminde de yer almıştı.

6 / 12

"BİZİM ÜLKEMİZDE DAHA GÜZEL KIZLAR VAR"

Hatta oyuncu Mert Öcal da dünyanın en popüler modellerinden biri olarak gösterilen Kendall Jenner'ın abartıldığını dile getirmişti. Öcal'ın, Twitter hesabından paylaştığı "Bizim ülkemizde çok daha güzel kızlar var" mesajı tartışma konusu olmuştu.

7 / 12

DİYET SIRLARINI PAYLAŞMIŞTI

Öte yandan fit görüntüsüyle dikkat çeken Jenner, daha önce kendi adına çıkardığı aplikasyonda diyet sırlarını paylaşmıştı.

8 / 12

Genç manken, "Dürüst olmak gerekirse, tembel olabilirdim, spor yapmayabilirdim ve halen aynı görünebilirdim ama ben bu değilim. Her zaman çok aktif bir insan oldum. Daha iyi hissetmek için spor yapmayı seviyorum" demişti.

9 / 12

Jenner sözlerine, "Karnımı gösterdiğim pek çok fotoğraf çekimi gerçekleştiriyorum ve bir son dakika çekiminde crop top (ya da hiçbir şey) giydiğimde spor yaptığım için endişelenmeme gerek kalmıyor. Bu vücudunuzla güzel hissetmenize ve işinizde kendinize güvenmenizi sağlıyor" şeklinde devam etmişti.

10 / 12

Beslenmesine dikkat etse de zaafları olduğunu dile getiren Kendall, “Makarnayı çok seviyorum ama aslında beni kesinlikle yorgun hissettiriyor. Genelde güne yumurta, avokado ve yulaf ezmesi ile başlıyorum. Daha iyi beslendiğim zaman daha iyi hissediyorum" açıklamasını yapmıştı.

11 / 12

ABLALARINA ÖZENMİŞ

Kendall Jenner, daha gençken de ablaları gibi görünmediği için üzüldüğünü itiraf etmişti. Ablalarının kıvrımlı görüntüsüne sahip olmamanın bir dönem kendisi için üzüntü kaynağı olduğunu söylemişti. Fakat sonradan herkesten farklı olmaktan hoşlandığını ve farklı şeyler yapmayı sevdiğini de eklemişti.

12 / 12

>