Kenan Işık hakkında yapılan yoruma tepki yağdı!

Kenan+I%C5%9F%C4%B1k+hakk%C4%B1nda+yap%C4%B1lan+yoruma+tepki+ya%C4%9Fd%C4%B1%21;
ABONE OL

Bazı sosyal medya kullanıcıları, yaşadığımız bugünler için 'Kenan Işık gibiyiz' benzetmesinde bulundu. Bunu yazıp paylaşanlar büyük eleştiri aldı. Kenan Işık 2014'te sauna sonrasında fenalaşıp kafasını yere çarpmış, beyin ameliyatı geçirmişti. Ünlü oyuncu ve sunucunun tedavisi yedi yıldır devam ediyor.

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Usta sanatçı Kenan Işık 2014 yılında gittiği otelin saunasında fenalaşıp kafasını yere çarpmıştı. Düşmenin etkisiyle beyin kanaması geçiren Işık, hemen ameliyata alınmış ve zorlu bir tedavi süreci başlamıştı.

2 / 8

Yaklaşık yedi yıldır evinde tedavisi devam eden ünlü sanatçının sağlık durumuyla ilgili bir değişiklik yaşanmadı. Bazı sosyal medya kullanıcıları tam kapanmaya gittiğimiz süreç için 'Kenan Işık' benzetmesinde bulundu.

3 / 8

İSYAN ETTİREN PAYLAŞIM

Bir sosyal medya kullanıcısı tam kapanma süreci için "Son iki yıldır Kenan Işık gibiyiz" benzetmesi yaptı. Diğer kullanıcılar da bu tweet'i onaylayan yorumlarda bulundu. Çirkin yorumlara tepki büyük oldu.

4 / 8

TEPKİ YAĞDI

"Sen Kenan Işık'ın yaşadığı hayatın binde birini yaşayamamışsındır. Eskiden şaka yapmanın bir adabı vardı, bazen şaka yapmaya utanılırdı. Rezil yaşıyorsunuz, bari böyle sanatçılara, değerlere saygınız olsun."

5 / 8

"Bunlar birbiriyle kıyaslanacak, şaka malzemesi yapılacak konular değil ne yazık ki. Uyansın diye yıllardır gözlerinin içine bakan bir ailesi var."

6 / 8

"Kenan Işık dalga malzemesi yapılacak bir insan mı utanmıyor musunuz? Ailesini üzmeye ne hakkınız var."

7 / 8

"Mizahınıza malzemesi olarak kullanacağınız kişinin ailesinin sevenlerinin bunu okuyabileceğini düşündünüz mü hiç? Lafınızın aslı yok astarı yok, 2-3 favori almak için kendinizi bu kadar aşağı çekmeyin."

8 / 8

NE OLMUŞTU?

2014 yılında gittiği otelin saunasından çıkarken ayağının kayması sonucu yere düşerek başını sert zemine çarptı. Işık, hemen hastaneye kaldırılarak ameliyata alındı. Yedi yıldır yaşam mücadelesini sürdüren Işık'ın tedavisi evinde devam ediyor.

>