Kelly Brook'tan kalça itirafı

Kelly+Brook%E2%80%99tan+kal%C3%A7a+itiraf%C4%B1
ABONE OL

İngiliz model, sunucu ve radyocu Kelly Brook bir dönem aldığı kilolarla gündem olmuştu. Brook, kilolarıyla barıştığını ve bunda yaşının etkili olduğunu ifade etti. Kelly Brook 'Kalçalarımın büyük görünmesi umurumda değil. Kendimin en iyi versiyonu olmak istiyorum, 20 yaşında gibi görünmek istemiyorum, 40 yaşında iyi görünmek istiyorum' dedi.

Kelly Brook 44 bedene kadar çıkmış ve daha sonra ise 40 bedene düşmüştü. Kilo verdikten sonra cinsel hayatının daha iyi olduğunu itiraf eden Brook yeni açıklamalarda bulundu.

 Brook, "'Hayatımdaki en sıska zamanlarda sefil günlerim oldu. Önemli olan iyi hissetmek" şeklinde konuştu.

 Kelly Brook, bedenine olan güveninin yaşla birlikte geldiğini söylerken, sağlıklı ve mutlu bir bedene sahip olduğunu söyledi. Brook "Kalçalarımın büyük görünmesi umurumda değil. Kendimin en iyi versiyonu olmak istiyorum, 20 yaşında gibi görünmek istemiyorum, 40 yaşında iyi görünmek istiyorum" şeklinde konuştu.

 Brook daha önce “Kilo verdikten sonra cinsel ilişki hayatımız canlandı. Kilo verdiğinde kesinlikle daha fazla ilişkiye girmek istiyorsun. Bu beden güveniyle ilgili, daha fazla enerjin var, kendini her açıdan çok daha iyi hissediyorsun” demişti.

 

>