Karısını Türk aktörden kıskandığı için evi yıktı

Kar%C4%B1s%C4%B1n%C4%B1+T%C3%BCrk+akt%C3%B6rden+k%C4%B1skand%C4%B1%C4%9F%C4%B1+i%C3%A7in+evi+y%C4%B1kt%C4%B1
ABONE OL

Son birkaç gündür Wesley Sneijder’in otobiyografisiyle ilgili iddialar ortaya dökülüyor… Sneijder’in biyografisini yazan Kees Jansma’nın pek çok iddiayı ise yalanlamak zorunda kalıyor. Sneijder’in Türkiye’deki dönemiyle ilgili de pek çok dedikodu dolaşmaya başladı.

İşte Hollanda’da dolaşan ama kitapta yer almayan dedikodulardan bazıları…

* Sneijder bir Türk aktör yüzünden eşi Yolanthe ile birkaç kez büyük kavgalar etti… Hollandalı oyuncu girdiği kıskançlık krizleri yüzünden yaşadıkları evi adeta yıktı.

* İstanbul’da bir gece alkollü şekilde araç kullanırken polis tarafından durduruldu. Kulübünün yöneticisi apar topar olay yerine geldi. Olayı büyümeden kapattı. Sneijder’e o dönemde özel şoför tahsis edildi. 

* Sneijder, Türkiye’de büyük bir inşaat firmasıyla ortak iş yaptı. 20 milyon euro’ya yakın para koydu. Ancak zararı tahminen 10-15 milyon euro.

* Sneijder, Yolanthe’ye İstanbul üzerinde uçakta teklif etti.

* Yolanthe babasının olduğu gibi üvey kardeşinin de Sneijder’in aldığı restoranların işletmesini yapmasını istedi. Hatta İstanbul’a getirdi. 2 ay yanlarında kaldı. Ancak Sneijder, İstanbul’da restoran açıp başına Yolanthe’nin üvey kardeşini koymayı reddedince ikisi kavga etti.

>