Karatay'dan tatil pozu

1997 Türkiye Güzeli Nefise Karatay, sosyal medya hesabında yaptığı bikinili paylaşımla adından söz ettirdi. 45 yaşındaki eski manken, tatil pozuyla genç kızları kıskandırdı.

Karatay%E2%80%99dan+tatil+pozu
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 8

2012 yılında iş insanı Yusuf Day ile dünyaevine giren, 2015'te kızı Maya'yı dünyaya getiren Nefise Karatay, kızı ve eşiyle birlikte sakin bir yaşamı tercih etti.

2 / 8

Maya'nın doğumundan sonra kariyerine ara veren ve tüm ilgisini ailesine yönelten eski manken ve sunucu, sosyal medya paylaşımlarıyla ilgi odağı olmaya devam ediyor.

3 / 8

"YILLARA MEYDAN OKUYOR"

Şimdilerde ailesiyle beraber yaz tatilinin keyfini doyasıya çıkaran Nefise Karatay'ın mavi bikinili pozu sosyal medyada gündem oldu.

4 / 8

45 yaşındaki güzel, düzgün fiziği ile dikkat çekti. Sosyal medya kullanıcıları, "Yıllara meydan okuyor", "Bu poz, genç kızları kıskandırır" şeklinde yorumlarda bulundu.

5 / 8

MEHMET ALİ ERBİL'İN İTİRAFIYLA GÜNDEM OLDU!

Mehmet Ali Erbil, bir dönem büyük aşk yaşayıp evliliğin eşiğinden döndüğü Nefise Karatay ile yıllar önce bir dergiye verdikleri pozdan yaşadığı pişmanlığı dile getirmişti.

6 / 8

64 yaşındaki şovmen, "Nefise ile birlikte çektirdiğimiz çıplak fotoğraflardan dolayı kendimi suçlu hissediyorum. Çok büyük pişmanlık yaşadım" demişti.

7 / 8

Nefise Karatay'la ilgili itirafı magazin gündemine bomba gibi düşen Mehmet Ali Erbil, daha sonra yaptığı açıklamayı 'boşboğazlık' olarak nitelendirmişti.

8 / 8

"O boşboğazlık oldu. Böyle bir açıklamaya gerek yoktu. Benim içimde yıllardır bir vicdan azabıdır. Yaptığım bir yanlıştı. Dünyada bunu sanıyorum Brad Pitt ile Angelina Jolie yapmıştı. Biz de Türkiye’de öncü olalım dedik."

>