'Karan beni bekler!'

Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında gerçekleştirilen Türk Dünyası'nın Oscar'ı 'Korkut Ata Türk Dünyası Film Festivali', görkemli ödül töreniyle sona erdi. Törene birlikte katılan 'Alparslan: Büyük Selçuklu' dizisinin iki yıldızı Barış Arduç ve Fahriye Evcen, gazetecilerle konuştu.

%E2%80%99Karan+beni+bekler%21;%E2%80%99
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 6

Türk dünyasında kültürel ve sanatsal iş birliğinin arttırılması amacıyla 8-12 Kasım tarihleri arasında düzenlenen 'Korkut Ata Türk Dünyası Film Festivali', 13 ülkeden 100'ün üzerinde yapımcı, oyuncu, yönetmen ve sinema profesyonelini İstanbul'da buluşturdu.

2 / 6

İlk bölümü ile seyirci karşısına çıkan 'Alparslan: Büyük Selçuklu' dizisinin iki yıldızı Barış Arduç ve Fahriye Evcen, törene birlikte katıldı.

3 / 6

"ÇOK DUYGULANDIK"

Basın mensuplarıyla konuşan ve bir hayli keyifli olan ikili, "İçeride çok güzel bir ortam vardı, burada olmaktan dolayı çok mutlu olduk. Finalde bir belgesel izledik, o yüzden çok duygulandık" dedi.

4 / 6

Türk topluluğunun içeride olmasından dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren 34 yaşındaki ünlü oyuncu Barış Arduç, şu şekilde konuştu:

5 / 6

"Türk Cumhuriyetlerinin hep bir arada olması çok mutluluk vericiydi, çok ortak değerlerimiz ve kültürlerimiz var. Biz büyük bir aileyiz."

6 / 6

"MÜSAADENİZLE GİDİYORUM"

Geceye partneriyle katılan Fahriye Evcen ise, "Burak sette olduğu için geceye katılamadı, ben de müsaadenizle gidiyorum. Malum Karan beni bekler" ifadelerini kullandı.

>