Kaçak aşıklar ortaya çıktı

Geçtiğimiz temmuz ayında oyuncu Ezgi Eyüboğlu ile iki yıllık ilişkisini bitiren Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin, bir süredir aşk yaşadığı Miray Daner ile ilk kez el ele görüntülendi.

Ka%C3%A7ak+a%C5%9F%C4%B1klar+ortaya+%C3%A7%C4%B1kt%C4%B1
ABONE OL

Ezgi Eyüboğlu ile iki yıl süren ilişkisini temmuz ayında sonlandıran Oğulcan Engin’in adı daha sonra da YouTuber Ala Tokel ile anılmıştı. Tokel ile birlikteliği kısa süren Engin ardından gönlünü oyuncu Miray Daner’e kaptırdı. Oyuncu Kubilay Akay’la birçok kez olaylı bir şekilde ayrılıp barışan genç oyuncu Miray Daner’in, Oğulcan Engin ile mutluluğu yakaladığı öne sürülüyor.

MİRAY: İLİŞKİMİZ GÜZEL GİDİYOR

Bir süredir ilişkilerini gizli tutan ikili, önceki akşam ilk kez birlikte kamera karşısına geçti. Bebek’te bir mekan çıkışı el ele görüntülenen çift gazetecileri görünce kısa süreli şaşkınlık yaşadı. Miray Daner, “İlişkiniz nasıl gidiyor?” sorusunu, “Güzel” şeklinde cevaplarken, Oğulcan Engin, koşar adımlarla aracına yöneldi. Annesi Seda Sayan’a da özel hayatı konusunda yasak koyan Engin gelen sorulara “Yok yok konuşmayalım” yanıtı verdi.

>