Justin, Selena’ya gönderme yaptı

Justin,+Selena%E2%80%99ya+g%C3%B6nderme+yapt%C4%B1
ABONE OL

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, samimi açıklamalarda bulundu ve geçmiş ilişkilerinde acı çektiğini belirtti. Justin Bieber’ın ilişkilerle ilgili yaptığı açıklama eski sevgilisi Selena Gomez’e gönderme olarak yorumlandı.

Justin Bieber, model Hailey Baldwin ile iki yıldır mutlu bir evlilik sürdürüyor. Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber, model Hailey Baldwin ile 2018’de sürpriz bir şekilde nikah masasına oturmuştu. Eşi ile aşk pozlarını zaman zaman takipçileriyle paylaşan Bieber, geçtiğimiz gün yakında yayınlanacak olan ‘Justin Bieber: Next Chapter” (Justin Bieber: Bir Sonraki Bölüm) belgeselinden bir parçayı Instagram hesabına ekledi.

26 yaşındaki şarkıcı Bieber, videoda şu şekilde konuştu: İlişkilerimde çok daha fazla güven var. Geçmiş ilişkilerimde gerçekten, ‘Adamım bu acı dinecek mi?’ diye düşündüğüm zamanlar oldu.. Bieber’ın ilişkilerle ilgili yaptığı açıklama eski sevgilisi Selena Gomez’e gönderme olarak yorumlandı. Bieber, daha önce meslektaşı Gomez ile yaşadığı aşkla sık sık magazin gündemine geliyordu. Gomez ile inişli çıkışlı bir ilişki yaşayan Justin Bieber, en sonunda kesin olarak yollarını ayırmıştı. Öte yandan Bieber, model Hailey Baldwin ile iki yıldır mutlu bir evlilik sürdürüyor.

>