Jessica Simpson eridi bitti

Jessica+Simpson+eridi+bitti
ABONE OL

ABD’li ünlü oyuncu Jessica Simpson, son hamileliğinde aşırı kilo alıp sağlık sorunları yaşamaya başlayınca azmetti ve başardı.

ABD’li ünlü oyuncu Jessica Simpson, son hamileliğinde aşırı kilo alıp sağlık sorunları yaşamaya başlayınca azmetti ve başardı. 39 yaşındaki güzel oyuncu, 108 kilodan 63 kiloya düştü. 6 ayda 45 kilo veren Simpson, “Zoru seçtim ve çok çalıştım” dedi. Seksi oyuncunun son hali, hayranlarını da çok mutlu etti.

Jessica Simpson 45 kilo verdi!

Son hamileliğinde aşırı kilo alan ve buna bağlı olarak sağlık sorunları yaşamaya başlayan şarkıcı, oyuncu ve tasarımcı Jessica Simpson, 108 kilodan 63 kiloya düşmeyi başardı.

Hamile kalmadan önceki görüntüsünü geri kazanan 39 yaşındaki Jessica Simpson, sosyal medyada benzer sorunlar yaşayan takipçilerini yüreklendirmek için elinden geleni yapıyor.

Önümüzdeki 10 Temmuz'da 40 yaşına girecek olan Simpson sosyal medya hesabından bikiniyle çekilen bir pozunu paylaştı.

Simpson'ın "30'lu yaşlarımın son günleri" mesajını yazdığı bu paylaşımına yorum ve beğeni yağdı.

Üç çocuk annesi Simpson, son hamileliği sırasında aşırı kilo almış, 108 kiloya kadar çıkmıştı. Fakat bebeğini dünyaya getirdikten sonra geçen 6 ayda 45 kilo vererek formuna kavuştu. Yıldız, özellikle de hamileliğinin son aylarında sağlık sorunları yaşamış ve başına gelenleri sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

Jessica Simpson, doğumdan sonra forma girmek için çok çaba harcadığını da saklamamış ve yine sosyal medya hesabından "Zoru seçtim ve çok çalıştım" diye yazmıştı. Simpson, o sürecin sonunda 63 kiloya düştü ve formunu korumak için de elinden geleni yapıyor.

 

>