Jahovic kahve bardağıyla gizlendi!

Jahovic+kahve+barda%C4%9F%C4%B1yla+gizlendi%21;
ABONE OL

Sırp şarkıcı Emina Jahovic, önceki gün Nişantaşı'ndaki özel bir hastane çıkışı oğlu Yavuz'la görüntülendi. Jahovic'in kahve bardağıyla yüzünü gizlemeye çalışması şaşırttı.

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Geçtiğimiz günlerde eski eşi Mustafa Sandal hakkında 26 ay boyunca kendisine nafaka ödemediği gerekçesiyle icra takibi başlatan Emina Jahovic, görüntü vermek istemeyince yaptıklarıyla şaşırttı.

2 / 8

KAHVE BARDAĞIYLA YÜZÜNÜ GİZLEDİ

İçeride yaklaşık iki saat kalıp, oğluyla kendilerini alacak otomobili bekleyen Jahovic, basın mensuplarını fark edince elindeki kahve bardağıyla yüzünü gizlemeye çalıştı.

3 / 8

Şarkıcı, oğlu için hastaneye geldiklerini söyleyip, detay vermekten kaçınırken, "Arkadaşlar bana tatil falan yok, full çalışıyorum" diye konuşup koşar adım az ileride kendini bekleyen şoförlü lüks otomobiline bindi.

4 / 8

2008-2018 yılları arasında evli olduğu Mustafa Sandal ile yaşadığı nafaka sorunu nedeniyle mahkemelik olan Sırp şarkıcı, önceki gün Bebek'te yürüyüş yaparken objektiflere takılmıştı.

5 / 8

"MUSTAFA SANDAL İLE HİÇ GÖRÜŞMÜYORUZ"

Emina Jahovic, "Eski eşinizle yaşadığınız nafaka sorunlarının yanı sıra Mustafa Bey'le sürekli beraber olmanız sizi rahatsız ediyor mu?" sorusuna şu yanıtı vermişti:

6 / 8

"Yan yana değiliz, hiç görüşmüyoruz. Yazın hiç denk gelemiyoruz, enteresan bir şey. Önemli değil yan yana gelsek de, çocuklarımın babası; istesem de istemesem de hayat boyunca benimle. Çok iyi bir baba, ilgili, iyidir. Mahkememiz devam ediyor, çocuklarımızın etkilenmemesi lazım."

7 / 8

Mustafa Sandal ile evliliği 2018 yılında biten 39 yaşındaki şarkıcı, "Siz mutlu musunuz?" sorusunu ise "Yorgunum ama mutluyum" şeklinde cevaplamıştı.

8 / 8

Özel hayatında kimse olmadığını söyleyen Emina Jahovic, "Özel hayatın da özel kalması gerekiyor. İnşallah diyorum" ifadelerini kullanmıştı.

>