İvana Sert böyle temizlik yaptı!

%C4%B0vana+Sert+b%C3%B6yle+temizlik+yapt%C4%B1%21;
ABONE OL

Geçtiğimiz yazdan beri aşk yaşadığı iş insanı Sezer Dermenci ile evlilik hazırlığı yapan modacı İvana Sert, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Kaynak: Milliyet

1 / 7

İvana Sert, evlilik teklifi aldığı Sezer Dermenci'yi geçtiğimiz günlerde doğup büyüdüğü Belgrad'ı götürmüş, doğup büyüdüğü yerleri ve kentin tarihi yerlerini gezdirmişti.

2 / 7

Türkiye'ye dönen sosyetik güzel, 2014'te boşandığı Yurdal Sert ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kayon Ateş ve annesi Nada Smiljkovic ile sevgilisinin İzmir Urla'daki villasında tatil yapıyor.

3 / 7

Urla'da tatilin tadını doyasıya çıkaran 41 yaşındaki modacı, dün temizlik yaptı. Üzerinde bikini, elinde fırça ile terası, balkonu, verandayı silip sürüdü.

4 / 7

"Hem temizlik hem spor" notuyla paylaşım yapan İvana Sert, "Temizlik yorucu ama zevkli. Kendimi aynı zamanda spor yapmış gibi hissediyorum" dedi.

5 / 7

Ünlü modacı, güzelliği ve her daim korumayı başardığı formda görüntüsüyle takipçilerinden övgü dolu yorumlar aldı.

6 / 7

PANDEMİ SONRASI NİKAH

İş insanı Sezer Dermenci'nin evlilik teklifine 'evet' yanıtını veren sosyetik güzel, geçtiğimiz günlerde nikah tarihi hakkında çarpıcı bir açıklama yapmıştı.

7 / 7

İvana Sert, "Evet dedim. Tam tarihi vermeyeyim ama pandemi bitince küçük bir nikâh yaparız. Sade bir gelinlik istiyorum. Evleneceğimiz yer de sade bir yer zaten" demişti.

>