İşte yeni başlayacak olan tüm diziler...

%C4%B0%C5%9Fte+yeni+ba%C5%9Flayacak+olan+t%C3%BCm+diziler...+
ABONE OL

Ekrana kilitleyecekler! İşte yeni başlayacak olan tüm diziler...

KEFARET
Nurgül Yeşilçay, dizide özel bir ortaokulda müzik öğretmenliği yapan, iki çocuk annesi Zeynep karakterine hayat verirken, Mert Fırat da Başkomiser Sinan olarak izleyici karşısına çıkacak. Dizide Zeynep'in rüya gibi hayatının bir anda değişmesi üzerine ödediği kefaretler konu alınacak.
1 / 13

BİR ANNENİN GÜNAHI

Filipinler'de büyük başarıyla yayınlanan A Mother's Guilt dizisinin uyarlaması olan dramada, kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan ve çocuğu için her şeyi yapabilecek bir annenin dramı ele alınacak.

2 / 13

İYİ AİLE BABASI

Mehmet Ali (Çağlar Çorumlu) İstanbul'da kliniği olan evli bir aile hekimdir. Eşine çocuklarına ve annesine olan bağlılığı nedeniyle sürekli eşi ve annesinin arasında kalır. Üstelik annesiyle aynı apartmanda yaşamaktadır.

3 / 13

SOL YANIM

Varlıklı bir ailede doğan ve prenses gibi büyütülen Serra (Özge Yağız), üniversiteye başladığında ise orta halli bir mahallede, hasta annesinin sorumluluğuyla geçen bir hayat yaşamak zorunda kalır. Onları hayatın bu tarafına savuran kader, şimdi başka tesadüflerle ona yeni başlangıçlar için kapılar açacaktır.

4 / 13

SENİ ÇOK BEKLEDİM

Ailesinden uzak yaşayan Kadir (Özcan Deniz) tek başına bir hayat kurmuş ve başarılı bir iş adamı olmuştur. Ayliz (İrem Helvacıoğlu) ise babasız büyümüş kendi ayakları üzerinde durmuş ve başarılı bir fotoğrafçı olmuş. Yıllar boyu farklı yerlerde sürekli birbirlerini teğet geçen ikili bir anda birbirinin hayatına girer. Doğru zaman ve yerde birbirlerini fark eden ikili arasında geçen aşk hikayesi aynı zamanda tevafuğun gerçekliğiyle de yüzleşirler.

5 / 13

AKINCI

Dizi, kökleri Osmanlı tarihine uzanan ve İstanbul'u koruyan modern bir kahramanın günümüzdeki zorlu mücadelesini anlatıyor.

6 / 13

50M2

50M2, karanlık alemlerde nam salmış, gizemli bir tetikçi olan Gölge'nin (Engin Öztürk) kim olduğunu bulma yolculuğunu konu alıyor. Gölge, babası gibi gördüğü Servet tarafından uğradığı ihanetin ardından kaçarken kendini hiç bilmediği bir mahallenin 50 metrekarelik terzi dükkanında bulur. Ortalık durulana kadar oraya sığınan Gölge'yi gören mahalle sakinleri onu yeni vefat etmiş terzi dükkan sahibinin oğlu zanneder. Yalan üzerine kurulu bu yeni kimlik, Gölge'nin geçmişi ve kimliğiyle ilgili sırları ortaya çıkaracaktır. Mahalleye ve buradaki insanlara alıştıkça Gölge yeni birine dönüşecek ve gerçekte kim olduğunu anlamaya başlayacaktır.

7 / 13

SON YAZ

İdealist Savcı Selim Kara (Ali Atay) ile suç dünyası içinde büyümüş havai bir genç olan Akgün'ün (Alperen Duymaz) yolları beklenmedik bir şekilde kesişir. Savcı Selim; tehlikeli ve sorunlu olduğu kadar duygusal bir genç olan Akgün'ü, ailesinin yanına, Çeşme Adalet Sitesi'ne getirmek zorunda kalır. Bir yanda ellerinden kayıp giden evliliği ve ailesi, diğer yanda hayatını korumaya söz verdiği baş belası olan Akgün, Ege'de bir yaz daha bitmektedir ama aslında Selim, Akgün ve çevresindekiler için, her şeyin alabora olacağı fırtınadan önceki Son Yaz'dır biten.

8 / 13

BARBAROS

Barbaros dizisi Osmanlı imparatorluğu Kaptan-ı Deryası Barbaros Hayrettin Paşa dönemini anlatacak.

9 / 13

HAY SULTAN

Hay Sultan dizisi, İslam tarihinin önemli isimlerden biri olan tasavvuf âlimi Abdülkadir Geylani'nin hayatını, Hay tarikat hırkasının miskinlere değil alimlere yakıştığını, dervişlerin hurafelerle değil bizatihi hayatın gerçeklerini kabul ederek yaşadığını ve ilimleri ile medeniyetleri şekillendirdiklerini anlatacak.

10 / 13

KOLEJ RÜYASI

Sinema ve televizyon sektöründe başarılı projeleriyle adından söz ettiren Bilal Kalyoncu, şimdi de Kolej Rüyası dizisiyle dijital dünyaya damgasını vurmak istiyor. Ezberleri bozacak bir lise macerasını izleyicileriyle buluşturacak olan Kalyoncu, büyük bir başarı yakalayacak gibi duruyor. Çekimlerine başlanan Kolej Rüyası adlı dizi, yakında dijital platformda seyirciyle buluşacak.

11 / 13

CAN BORCU

Konu: Dizide holding sahibi iş insanı düğüne günler kala Beyrut'tan bir telefon alır. Yıllar önce hayatını kurtaran eski şoförü kendisinden kızını kurtarması için yardım istemektedir. O da can borcunu ödemek için Beyrut'a gider.

12 / 13

FATMA

Temizlikçi bir kadın olan olan Fatma'nın hayat hikayesini anlatan dizi, olaylara yaklaşımıyla Netflix kullanıcılarını içine çekecek gibi görünüyor. Fatma'nın kocası, hapishanedeki cezasını çektikten sonra tahliye edilir. Tahliyesinden kısa bir süre sonra ortadan kaybolan adamı aramaya Fatma çıkar.

13 / 13

MARAŞLI

Kahramanmaraş'ta geçen hikayede genç bir adam sorunlarıyla mücadele ederken karşısına çıkan genç kadınla hayatı değişir.

>