Işın Karaca-Merve Boluğur kavgası büyüyor

I%C5%9F%C4%B1n+Karaca-Merve+Bolu%C4%9Fur+kavgas%C4%B1+b%C3%BCy%C3%BCyor
ABONE OL

Sosyal medya hesabından oyuncu Merve Boloğur'a seslenen şarkıcı Işın Karaca, 'Lu¨tfen artık benim fotogˆraflarımı paylaşma. O¨zu¨ru¨n kabahatinden bu¨yu¨k. Kadının en bu¨yu¨k du¨s¸manı hep kadındır!' dedi.

Şarkıcı Işın Karaca ile oyuncu Merve Boluğur arasında sosyal medyada başlayan gerilim artıyor. Merve Boluğur geçen günlerde şarkı söyleyeceğini açıklamış, Işın Karaca ise “Bir sen eksiktin güzel kız” demişti.

Bunun üzerine ise Boluğur’un yakın çevresine Karaca için “Işın’ın derdi benim zayıf olmam. Zayıf kadınlara her zaman düşmandır” dediği iddia edilmişti.

Söylentilerin ardından sosyal medya hesabından “Ben bütün kadınların kusursuz olduğunu düşünüyorum” diyen Boluğur’a Işın Karaca Instagram hesabından yanıt verdi.

“SÖZÜNÜ İYİ TART”

“Kadının düşmanı yine kadındır!” diyen Işın Karaca şunları söyledi:

“Bu¨yu¨k lokma ye amma bu¨yu¨k so¨z konus¸ma illa da konus¸acaksan agˆızından c¸ıkanı kulagˆın duysun ve her so¨zu¨nu¨ iyi tart! Bu iki kadın da benim. Ben beni seviyorum! Her s¸eklimle!!! Kapı kapı kilolarımı vermek ic¸in dolas¸tıgˆım dogˆrudur! Yine as¸ırı bir kilolanmam olsa yine dolas¸ırdım.”

“ŞİŞMANDIM”

“Ayıp degˆil ki kilolu olmak! Ama ben du¨nyada var olan bu¨yu¨k bir bas¸arı ile geldigˆim noktaya geldim. I·lk u¨nlu¨ oldugˆumda 20 sene o¨nce 110 kiloydum! Bu ne demek biliyor musun gu¨zel kız? S¸is¸mandım!! Ama ses aynı ses! Kadın aynı kadın! Gu¨zellik c¸ok o¨nemli bir kavram degˆi! Allah’ımın bana bagˆıs¸ladıgˆı ses ile hayatımı idame ediyorum ve her gu¨nu¨m ic¸in s¸u¨krediyorum!”

“KENDİNİ BALTALIYORSUN”

“Kendimce kendime gu¨zelim. Kimsenin onayına ihtiyacım da yok. Kimsenin gu¨zelligˆini ya da zayıflıgˆını kıskanacak halim yok c¸u¨nku¨ o arada o zayıf ve mu¨zik piyasasındaki bu¨tu¨n gu¨zel kızlar benim gibi s¸arkı so¨yleme derdindeydi. Sen ki gec¸mis¸inde marka yu¨zu¨ oldugˆun u¨ru¨nlerin her boyuttaki kadına satıldıgˆını bilirken bo¨yle talihsiz bir ac¸ıklama ile kendini baltalıyorsun!”

“FOTOĞRAFLARIMI PAYLAŞMA”

“Şimdi sana zahmet elindeki telefonu artık kenara koy! Kendine sana yalansız konus¸acak 2-3 dost edin. Ve lu¨tfen artık benim fotogˆraflarımı vs paylas¸ma! O¨zu¨ru¨n kabahatinden bu¨yu¨k!! Kadının en bu¨yu¨k du¨s¸manı hep kadındır! Ama ben sana so¨z veriyorum, o s¸arkıyı okuyacaksın ya! Stu¨dyona gelip okutmayı ben yaptırayım. Sana iyiligˆim dokunsun. I·yilik bulas¸ıcıdır arkadas¸lar. Unutmayın…”

>