İrem Sak ve Furkan Korkmaz ilk kez görüntülendi!

Oyuncu İrem Sak (35), bir süredir aşk yaşadığı iddia edilen kendisinden 11 yaş küçük basketbolcu Furkan Korkmaz ile önceki akşam Yeniköy'de objektiflere yakalandı.

%C4%B0rem+Sak+ve+Furkan+Korkmaz+ilk+kez+g%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BClendi%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan Furkan Korkmaz ve İrem Sak, ilk kez aynı kareye girdi. İkili, Yeniköy'de bulunan bir kebapçı girişinde görüntülendi.

2 / 8

"SİZ NEREDEN ÇIKTINIZ?"

Bir anda basın mensuplarını karşısında gören İrem Sak, ne yapacağını şaşırdı. Ünlü oyuncu, "Aman, siz nereden çıktınız?" diyerek, tepkisini dile getirdi.

3 / 8

"ONLAR SADECE ARKADAŞ"

Sevgilisinin arkasından koşar adım mekana giren Furkan Korkmaz, soruları yanıtsız bıraktı. Oyuncunun menajeri ise hemen gazetecileri arayarak, "Onlar sadece iki yakın arkadaş. Aralarında 11 yaş var" diyerek aşkı yalanladı.

4 / 8

Mekan çıkışında da muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakmayı tercih eden sevgililerin, gülerek oradan uzaklaşması dikkat çekti.

5 / 8

NBA'de mücadele eden Philadelphia 76ers takımında forma giyen milli basketbolcu, oyuncu sevgilisi için sık sık İstanbul-Amerika arası mekik dokuyor.

6 / 8

ŞAŞIRTAN SEVGİLİ İTİRAFI

Geçtiğimiz yıl Seçkin Süngüç ve Fezi Altun'un ''Bize Kaldı'' Youtube kanalına konuk olan İrem Sak, sevgilisi olup olmadığı sorusuna verdiği yanıtla gündem olmuştu.

7 / 8

Güzel oyuncu, "Hiç seni sevgilinle görmedik. Hiç erkekle bir ilişkin oldu mu?" sorusunu, "Evet görmediniz. Denk gelmedi. Çekemediler. Sevgilim oldu en son 2017'de ayrıldık. Üç yıldır sevgilim yok" şeklinde cevaplamıştı.

8 / 8

Sunucunun "E benim bildiklerim ne o zaman" sorusu üzerine ise İrem Sak, "Sevgili sordun sevgilim olmadı" ifadelerini kullanmıştı. Oyuncunun sevgilisinin kim olduğu merak konusu olurken, Sak "Sektörden biriydi" yanıtını vermişti.

>