İrem Derici otoparkta yere kapaklandı!

%C4%B0rem+Derici+otoparkta+yere+kapakland%C4%B1%21;
ABONE OL

Geçtiğimiz günlerde yalnızlığından şikayet eden İrem Derici, bu sefer de otoparkta valizinin üzerine oturmaya çalışınca olanlar oldu. Yere düşen şarkıcı, kahkahalara boğuldu. Bu anları sosyal medya hesabından da yayınlamayı ihmal etmeyen Derici, 'Aşk hayatım' notunu düştü.

Kaynak: Milliyet

1 / 6

Tam kapanmadan sonrası arkadaşlarıyla tatile çıkan şarkıcı İrem Derici, işlerinden dolayı İstanbul'a geri döndü. Otoparkta yaşadığı kaza sonrası gülme krizine giren Derici, o anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

2 / 6

YALNIZLIK CANINA TAK ETTİ

Yaptığı açıklamalar ve Instagram paylaşımlarıyla magazin gündeminden düşmeyen Derici, geçtiğimiz günlerde bir video yayınlamış ve "Bu kız neden yalnız. Kimse de bu konuyla ilgili bir şey yapmıyor. Yazıklar olsun" diyerek sitem etmişti.

3 / 6

VALİZİN ÜSTÜNE OTURMAYA ÇALIŞINCA YERE DÜŞTÜ

Bu sözleri günlerce konuşulan ünlü şarkıcı, son olarak otoparkta kırmızı valizinin üstüne oturmaya çalıştı. Ancak dengeyi sağlayamayan şarkıcı, bir anda yere düşünce kahkahaya boğuldu.

4 / 6

34 yaşındaki şarkıcının paylaşımına; Şeyda Coşkun, Enis Arıkan, Aslı Hünel gibi ünlü isimler de yorum yaptı.

5 / 6

O anları 7,3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlayan Derici, "Aşk hayatım ektedir" ifadelerini kullandı.

6 / 6

BİKİNİLİ POZ

Ünlü şarkıcı İrem Derici, geçtiğimiz günlerde ayna karşısında bikiniyle verdiği bu pozunu takipçileriyle paylaşmıştı.

>