İrem Derici: İşsiz Kalırsam Göğüslerimi Satacağım

%C4%B0rem+Derici:+%C4%B0%C5%9Fsiz+Kal%C4%B1rsam+G%C3%B6%C4%9F%C3%BCslerimi+Sataca%C4%9F%C4%B1m
ABONE OL

Yaptığı dobra açıklamalarla bilinen İrem Derici, daha önce 'Göğüslerime 4 bin euro verdim. İşsiz kalırsam onları satacağım' demişti. İrem Derici'den ilginç bir açıklama daha geldi.

1 / 30

İrem Derici yine çarpıcı açıklamalar yaptı. “Sence nasıl ölürsün?” sorusuna “Bilemiyorum ama inşallah trajik olur. Ölüm daha para eder” yanıtını verdi.

2 / 30

Popçu, “En pahalı estetiğiniz hangisi?” diye sorulunca önce kahkaha attı. Sonra şöyle cevapladı:

3 / 30

"Göğüslerim tabii ki. 4000 Euro’ya yaptırmıştım."

4 / 30

İrem Derici, daha önce yaptırdığı estetik operasyonla ilgili şöyle demişti:

5 / 30

Göğüslerime 4 bin euro verdim. İşsiz kalırsam onları satacağım. Alan olur herhalde. Britney Spears çiğnenmiş sakızını satıyor, onu alan var.

6 / 30

İrem Derici'den 'cinsellik' sorusuna Haydar Dümen'li cevap!

Instagram hesabı üzerinden takipçilerinin yönelttiği soruları yanıtlayan sivri dilli şarkıcı İrem Derici, yine çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Milliyet Cadde yazarı Ali Eyüboğlu da ünlü popçunun, 'Instagram Soru Cevap' etkinliğini köşesine taşıdı.

7 / 30

Sosyal medyada yaptığı dobra itiraflar ile adından sıkça söz ettiren İrem Derici, Instagram’da Soru-Cevap yaptı, açıklamaları magazin gündemine bomba gibi düştü.

8 / 30

"Şimdiye kadar hiç kimsenin bilmediği aşkın oldu mu?" sorusunu, "Oldu. Ben ne kadarını verirsem o kadarını biliyorsunuz. Ruhunuz duymadı, ben aşkımdan geberdim bütün yaz" şeklinde cevapladı.

9 / 30

Geçtiğimiz aylarda koronavirüsü atlatan İrem Derici, arkadaşlarıyla sahil kenarında piknik yaparken görüntülenmiş, yanına gelen muhabiri "Şikayet edilecek yer varsa gidin edin" diyerek terslemişti.

10 / 30

Kuralları ihlal ettiği gerekçesiyle 4 bin 369 lira ceza kesilen popçu, takipçisinin "Yakın zamanda en eğlendiğin foto ne?" sorusu üzerine piknik yaparak çekilen fotoğrafını paylaştı.

11 / 30

33 yaşındaki popçu, "En pahalı estetiğin ne kadar" diye sorulunca ise göğüs estetiğine vurgu yaptığı bir fotroğraf ile "Dört bin euro" karşılığını verdi.

12 / 30

13 / 30

Ünlü şarkıcının, "Cinsellik her yaşta önemli midir?" diyen takipçisine, Dr. Haydar Dümen'in fotoğrafını paylaşarak cevap vermesi dikkat çekti.

14 / 30

Gardrobunda vazgeçemediğin üç şey?

İrem Derici'nin cevabı: Don, atlet, çorap.

15 / 30

Bacım zengin olmak nasıl bir duygu?

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı'nın fotoğrafı ile birlikte, "Hatta kalın lütfen, aktarıyorum" yorumu.

16 / 30

Instagram Soru-Cevap'ta bir takipçisinin şu ana kadar en kötü çıktığı fotoğrafı merak etmesi üzerine İrem Derici, dikkat çeken bir pozunu paylaştı.

17 / 30

İREM DERİCİ’DEN YILDIZ TİLBE İTİRAFI

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu, "İrem Derici'den Yıldız Tilbe İtirafı" başlığı ile ünlü şarkıcının 'Instagram Soru Cevap' etkinliğini köşesine taşıdı.

18 / 30

Şarkıcı takipçilerine 'Sor' deyince Twitter’da @berilyigitt bakın ne yaptı? Derici’nin Temmuz 2018 ve Şubat 2021’deki paylaşımlarını yan yana kullanıp, aradaki yaman çelişkiye dikkat çekti.

19 / 30

Çünkü Şubat 2021’de takipçilerinden kendisine soru yöneltmelerini isteyen şarkıcının Temmuz 2018’de yazdığı şuydu: "Şu ‘Bana soru sor’ olayı Allah aşkına kalksın. YGS Soru Bankası kitapçığına döndü ortalık.”

20 / 30

Üç yıl sonra kendini tekzip eden Derici, takipçilerine ne yanıtlar verdi? Onlardan ikisini seçtim. Soru: Şimdiye kadar hiç kimsenin bilmediği aşkın oldu mu? Yanıt: Oldu. Ben ne kadarını verirsem, o kadarını biliyorsunuz. Ruhunuz duymadı, ben aşkımdan geberdim bu yaz.

21 / 30

Soru: Yıldız Tilbe imzalı şarkı ne zaman yayınlanacak? Yanıt: Ya altı ay falan oluyor, Yıldız Abla parçayı bana verdiğini unutup, başkasına da vermiş aynı şarkıyı hahaha. O kişi single çıkarıp, klip çekti şarkıya. Yeni parça bakacağız müsait bir zamanında Yıldız Ablamın. Ben zaten hazirana kadar falan dinlenmek istiyorum. Köpek gibi üretiyorum bir senedir, pandemiye inat. Artık bir nefes almam lazım.

22 / 30

Geçtiğimiz günlerde NR1 Türk TV’de Kadir Çetin’in programına konuk olan İrem Derici, erkeklerin ünlü olmak için kendisiyle ilişki yaşadığını iddia etmişti.

23 / 30

"Starlarla ilişki yaşamadım. Genelde yarı ünlü veya ünlü olma yolunda ilerleyenlerle birlikte oldum. Onlar için İrem Derici, ünlü olmak için iyi bir yoldu. Ama ağzımın payını aldım. İki yıldır hayatıma kimseyi almıyorum. Birini koluma takıp ‘Arkadaşlar bugün bunu ünlü ediyoruz’ demiyorum. Artık midem bulanıyor. Erkeklerin bana yaklaşmasındaki yüzde 70 neden, şöhretin onlara da bulaşmasını istemeleri. Hayatım boyunca bu böyle olacak, biliyorum. Yadırgamıyorum."

24 / 30

25 / 30

26 / 30

27 / 30

28 / 30

29 / 30

30 / 30

>