İngiltere Kraliçesiyle görüşmeyi ve ünvanı reddedenler

Her yıl bazı ünlüler, Kraliçe Elizabeth'in Yeni Yıl ödüllerini reddetmeyi tercih ediyor. George The Poet, Nigella Lawson ve David Bowie bunlardan bazıları.

%C4%B0ngiltere+Krali%C3%A7esiyle+g%C3%B6r%C3%BC%C5%9Fmeyi+ve+%C3%BCnvan%C4%B1+reddedenler
ABONE OL
Yeni Yıl Onur Listesi açıklanmak üzere, aile içi şiddet mağdurlarına hizmetlerinden dolayı bir MBE ile ödüllendirilecek olan Spice Girls yıldızı Mel B de dahil olmak üzere bu yıl gözler ünlü yüzlerde. Bir Kadın Yardımı derneği olan Mel B, kendi istismar deneyiminden bahsetti ve sürekli değişim için kampanya yürüttü.
 
MailOnline'a konuşan bir kaynak, "Müzik ve televizyondaki başarılarına rağmen, kampanyalarının şimdiye kadar yaptığı en önemli şey olduğuna inanıyor" dedi.
 
Bazıları için kraliyet onuru almak, kariyerlerinin en önemli noktası ve başardıklarıyla tanınma şansı.
 
Bununla birlikte, Kraliçe'den Yeni Yıl ve doğum günü onurlarını geri çevirmeyi seçerek ödülden uzak durmayı tercih eden bazı ünlü yüzler var.
 
Şarkıcılardan ve oyunculardan haber okuyucularına ve şeflere kadar, Kraliçe'den gelen ödülleri geri çeviren ünlülerden bazıları:
 
Stephen Hawking, Nigella Lawson, French ve Saunders, Skepta David Bowie, George The Poet, John Cleese, Danny Boyle, George Harrison ve Jon Snow 
>